BRATISLOVE MocNoc Music Festival

BRATISLOVE MocNoc Music Festival

Dátum: 26. apríla 2019
Miesto: Refinery Gallery, Vlčie hrdlo, Bratislava
Adresa: Vlčie hrdlo, Bratislava

Vstupenky

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
BRATISLOVE MocNoc Music Festival
26.4.2019 20:00 - VIP
Piatok
26
Apr 2019
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
BRATISLOVE MocNoc Music Festival

Popis podujatia

BRATISLOVE MocNoc Music Festival
 
Location: Refinery Gallery-Bratislava / 26.04.2019


Bratislove, MocNoc Music presents you the new chapter in the town. We love, we share, We live for it. It's love and even more ! Get ready for spectacular night.

Save the date !!
More info soon.


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - BRATISLOVE MocNoc Music Festival - 15.3.2019 o 20:00 hod.

Podujatie BRATISLOVE MocNoc Music Festival, ktoré sa malo konať dňa 15.3.2019 o 20:00 hod. v Refinery Gallery, Vlčie hrdlo, Bratislava, je ZMENENÉ! Podujatie sa uskutoční v novom termíne: 26.04.2019 o 20:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 26.04.2019!

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 26.04.2019 doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 26.04.2019 nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top