Detail info
Close

Chlapský raj

Chlapský raj

Dátum: 18. septembra - 17. decembra 2024
Miesto: DK Ružinov - Veľká sála, Bratislava
Adresa: Ružinovská 28, Bratislava

Vstupenky

Streda
18
Sep 2024
19:00
Chlapský raj
18.09.2024 19:00 - Premiéra
Streda
25
Sep 2024
19:00
Chlapský raj
Piatok
18
Okt 2024
19:00
Chlapský raj
Utorok
17
Dec 2024
19:00
Chlapský raj

Popis podujatia

DIVADLO KOMÉDIE

CHLAPSKÝ RAJ 

 

Brilantná komédia s iskrivými hereckými výkonmi, slávnymi melódiami, prekvapivými zvratmi a neočakávanými humornými pointami.

Určite ste to už videli alebo aj zažili! Oddaný manžel ovešaný igelitovými taškami, ktorý uteká za svojou nákupychtivou ženuškou chodbami shopping centra. Je to dnes pomerne častý a charakteristický obraz sobotných dní nejednej manželskej či partnerskej dvojice. A práve proti takémuto chaosu sveta a rozdeleniu úloh sa rozhodli vzbúriť traja priatelia z našej hry.

„Obchodné centrá sú našou krížovou cestou! Nákupná sobota je naším Veľkým piatkom!“

Trojica úspešných a sebavedomých zrelých mužov, vyhlásených „majstrov sveta“ v trikoch a receptoch na šťastné manželstvo, si hovie a užíva vo svojom „chlapskom raji“. Tajne si ho našli a zariadili v podzemných priestoroch jedného z nákupných centier. Ich túžby sú vlastne úplne jednoduché: pokojne popíjať pivo, sledovať v televízii futbal a skladať si reťaz z vrchnákov od plechoviek, ktorej dĺžka ašpiruje na zápis do Guinessovej knihy rekordov. Keď trojicu kumpánov prekvapí v ich úkryte požiarna ostraha objektu v osobe hasiča Mária, nie je až také ťažké získať ho na svoju stranu. Je totiž ďalším z nespokojných manželov tohto sveta. Spoločne, v novej zostave, začnú vymýšľať stratégiu, ako čo najefektívnejšie prežiť „nákupné šialenstvo“ svojich drahých polovičiek. A dostanú typicky mužský nápad.

Pohľad kľúčovou dierkou do sveta mužov, kde sa predovšetkým riešia... ženy!

Čaká na vás oslobodzujúci humor, vtipný príbeh, salvy smiechu. Tanec aj spev. Slzy od smiechu. Hrdinovia, ktorých dôverne poznáte... Alebo ste nimi sami! Divadelný večer plný humoru, pohody a populárnych piesní! Zábava, akú len tak nezažijete! Herci, ako ich nepoznáte!

Prvá komédia, ktorú nielen ženy, ale chlapi milujú.  Pri ktorej nie sú otrávení, ako malajské šípy.

 

hrajú: Peter Kočiš / Marcel Ochránek, Jevgenij Libezňuk, Martin Šalacha / Erik Peťovský, Pavol Plevčík / Martin Kaprálik

 

preklad: Katarína Motyková, texty piesní: Martin Sarvaš, hudobná produkcia: Ľubomír Horňák, pohybová spolupráca: Silvia Beláková, kostýmy: Dorota Cigánková, scéna: Diana Strauszová, réžia: Svetozár Sprušanský

dĺžka predstavenia: 2 hod. 50 min.  (vrátane 15 min. prestávky)

Predstavenie je vhodné pre divákov od 15 rokov.

Zľavy a vstupenky pre deti: bez zľavy

Viac informácií nájdete na www.divadlokomedie.sk alebo www.facebook.com/divkomedie

 


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

google maps
Top