Detail info
Close

FABRIQ3

FABRIQ3

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

FABRIQ MMA 3 PRINESIE DO TRNAVY BOJ O ZMLUVU V ORGANIZÁCII OKTAGON! 

Už 2. septembra 2023 odpálime najprestížnejšiu pyramídu v našich končinách, ktorá jednému víťazovi zmení život. Fighteri sa pobijú o možnosť získať zmluvu v prestížnej organizácii Oktagon MMA. FABRIQ 3 bude oficiálnou kvalifikáciou do pyramídy a ponúkne hneď niekoľko exkluzívnych zápasov. Priprav sa na veľa krvi a potu, táto sága niekomu katapultuje kariéru.

 

Predstavia sa aj zápasníci Oktagon MMA a stálice Fabriq MMA. Už tradične ukážeme to najlepšie z domácej a zahraničnej scény. 

Naživo uvidíš výkony populárnych hviezd a v klietke už tradične nebude chýbať Patrik „Rytmus” Vrbovský ako announcer, ktorý bude sprevádzať celým večerom Fabriq MMA 3 v Mestskej športovej hale v Trnave.

 

VIP PLATINUM (1. rad), GOLD (2. rad) aj SILVER (3.-5. rad) - V CENE VSTUPENKY JE VIP CATERING

VIP PLATINUM 149€

- sedenie priamo pod klietkou! Exkluzívne miesta v prvej rade,

- servírované pokrmy v oddelených VIP službách,

- nápoje (prosseco, víno a nealkoholické nápoje).

 

VIP GOLD 99€

- exkluzívne miesta v druhej rade pri klietke,

- servírované pokrmy v oddelených VIP službách,

- nápoje (prosseco, víno a nealkoholické nápoje).

 

VIP SILVER 59€

- vstupenka na plochu do predných radov pri klietke,

- servírované pokrmy v oddelených VIP službách,

- nápoje (prosseco, víno a nealkoholické nápoje).

 


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - FABRIQ3 - 2.9.2023 o 18:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že podujatie FABRIQ3, ktoré sa malo konať dňa 2.9.2023 o 18:00 hod. v Mestská športová hala, Trnava , je ZMENENÉ! Podujatie sa uskutoční v novom termíne: 2.9.2023 o 17:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


ZRUŠENÉ - FABRIQ3 2023 - 3.6.2023 o 18:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie FABRIQ3 2023, ktoré sa malo konať dňa 3.6.2023 o 18:00 hod. v Športovej hale, Junácka 8, Bratislava, je z technických príčin ZRUŠENÉ!

Vstupenky na FABRIQ 3 v Trnave 2.9.2023 je možné zakúpiť tu: https://www.ticketportal.sk/event/FABRIQ3

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top