Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
HC SLOVAN Bratislava - HK DUKLA Trenčín

HC SLOVAN Bratislava
HC SLOVAN Bratislava - HK DUKLA Trenčín

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

A je tu prvé derby v sezóne! Do Bratislavy pricestuje HK DUKLA Trenčín, s ktorou HC SLOVAN odohral v nedávnej i vzdialenej minulosti desiatky pamätných zápasov.

Tentoraz je situácia iná. Slovan po mimoriadne zlom úvode sezóny nie je v tomto zápase favoritom, Trenčín prichádza v oveľa lepšej forme.

Vlani sa obe mužstvá stretli v priebehu základnej časti extraligy až 6x a okrem jediného zápasu (1:2sn), vo všetkých ostatných prípadoch vyšiel z duelov víťazne Slovan. Na túto bilanciu sa budú belasí snažiť nadviazať a konečne v tejto sezóne pred vlastnými fanúšikmi zvíťaziť.

Zľavy:

  • Deti vo veku 6 až 15 rokov
  • Držitelia preukazov ZŤP, ZŤP-S: 50 % z bežnej ceny v danom sektore
  • Držitelia preukazov ISIC, ITIC, EURO26: 10 % z bežnej ceny v danom sektore
  • Skupinové zľavy: 10 % (10 až 20 ľudí), 20 % (21 až 49 ľudí), 25 % (50 a viac ľudí) na objednavky@ticketportal.sk
  • Deti vo veku do 6 rokov (nar. 1.8. 2017 a neskôr) vstup zdarma v sprievode dospelej osoby bez nároku na vlastné sedadlo.

 

Upozornenie:

Využitie zľavnených zápasových vstupeniek je možné iba na základe predloženia príslušných dokladov a preukazov. Signalizačné zariadenie na turniketoch na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu upozorňuje obsluhu v prípade použitia zľavnených zápasových vstupeniek (deti 6-15, ZŤP/ZŤP-S, ISIC, ITIC, EURO26). Ak bude na vstupe do arény pristihnutá osoba, ktorá nie je oprávnená využívať danú zľavnenú zápasovú vstupenku, nebude jej umožnený vstup do haly a obsluha turniketu, resp. usporiadateľská služba je oprávnená dotyčnej osobe vstupenku zabaviť bez náhrady.

Vstupenky na podujatie je možné zakúpiť len formou Hometicket!Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top