KRÍŽOM – KRÁŽOM, SĽUK

Festival KOKAVA 2019
KRÍŽOM – KRÁŽOM, SĽUK

Dátum: 6. júla. 2019
Miesto: Amfiteáter, Kokava nad Rimavicou

Vstupenky

Sobota
6
Júl 2019
18:00
KRÍŽOM – KRÁŽOM, SĽUK
Amfiteáter, Kokava nad Rimavicou

Kokava nad Rimavicou

Popis podujatia

Slovenský ľudový umelecký kolektív.

Galaprogram Festival Kokava 2019 pri príležitosti výročia SĽUK 70 rokov

Vstupné: 7 Eur, na mieste 10 EurTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Odporúčané

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - KRÍŽOM – KRÁŽOM, SĽUK - 4.6.2017 o 19:00 hod.

Podujatie KRÍŽOM – KRÁŽOM, SĽUK, ktoré sa malo konať dňa 4.6.2017 o 19:00 hod. v Amfiteátri Trnava, je z dôvodu nepriaznivého počasia ZMENENÉ! Podujatie sa uskutoční v novom termíne: 17.8.2017 o 20:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 9.6.2017!

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 9.6.2017 doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 9.6.2017 nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 65, 810 05 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 65, 810 05 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top