MAJK SPIRIT TOUR - KRST ALBUMU NIE SOM TU NAHODOU

MAJK SPIRIT TOUR - KRST ALBUMU NIE SOM TU NAHODOU

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Predstavenie MAJK SPIRIT TOUR - KRST ALBUMU NIE SOM TU NAHODOU, ktoré sa malo konať dňa 6.4.2019 o 20:00 hod. v Refinery Gallery, Bratislava, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v pôvodnom termíne v novom mieste konania: Edison Park, Bratislava.

 

30.3.2019 Banská Bystrica, MINISTRY OF FUN

Koncert prebehne o 00.00 hod.

Vstup od 16 rokov, VIP od 18 rokov.

VIP zahrňuje:
špeciálny priestor hore na balkóne s vlastnými barmi pre väčší komfort, možnosť sedenia, možnosť stretnúť sa s interpretom.

VIP SKYBOX (Banská Bystrica) zahrňuje:
špeciálny zasklený priestor hore na balkóne, vlastnými barmi pre väčší komfort, sedenie, foto s Majkom a podpísané CD. Obmedzený počet 15 ks. 

6.4.2019 Bratislava, Edison Park /Byvalý DOPLER Club/

Koncert prebehne po 23.30 hod.

Vstup od 16 rokov, VIP od 16 rokov.
 
VIP zahrňuje:
balkon, lepší výhľad, vlastný vip bar, možnosť sedenia. vlastná free šatňa. 
ULTRA VIP zahrňuje:
cd + fotku s interpetom, vlastný balkón pri pódiu.
Malý Welcome drink. 
 
 12.4.2019 Humenné, ARENA NIGHT CLUB
 
Koncert prebehne o 00.00 hod.
 
Vstup od 16 rokov, VIP od 18 rokov.
VIP zahrňuje:
lepší výhľad, vlastný vip bar, možnost sedenia. 
 


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - MAJK SPIRIT TOUR - KRST ALBUMU NIE SOM TU NAHODOU - 6.4.2019 o 20:00 hod.

Predstavenie MAJK SPIRIT TOUR - KRST ALBUMU NIE SOM TU NAHODOU, ktoré sa malo konať dňa 6.4.2019 o 20:00 hod. v Refinery Gallery, Bratislava, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v pôvodnom termíne v novom mieste konania: Edison Park, Bratislava.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 1.4.2019!

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 1.4.2019 doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 1.4.2019 nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top