Detail info
Close

Megakoncert Michal David

Megakoncert Michal David

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Michal David - megakoncert amfiteáter Zemplínska Šírava, stredisko Lúč , 19:00 hod.

OZNAM!
V PRÍPADE NEPRIAZNIVÉHO POČASIA SA PODUJATIE USKUTOČNÍ V CHEMKOSTAV ARÉNE, ŠPITÁLSKA 1259/13, 071 01 MICHALOVCE

Príďte si vypočuť a zaspievať najväčšie hity, jedného z najznámejších interpretov v Československu, na Zemplínskej šírave. 

Bude na živo počuť hity hity ako: Nonstop, Nenapovídej, Decibely lásky a mnoho ďalších.

Neváhajte a kúpte si zvýhodnenú vstupenku už dnes za 21€. Cena na mieste bude 23€.

Deti do výšky 120cm majú vstup v doprovode dospelej platiacej osoby ZDARMA.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Megakoncert Michal David - 16.9.2019 o 19:00 hod.

Podujatie Megakoncert Michal David, ktoré sa malo konať dňa 16.9.2019 o 19:00 hod. v Zemplínska Šírava, Michalovce, je ZMENENÉ! Podujatie sa uskutoční v novom termíne: 6.9.2019 o 19:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 6.9.2019!

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 6.9.2019 doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 6.9.2019 nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top