Ťapákovci

Ťapákovci

Dátum: 3. októbra - 4. decembra 2019
Miesto: Prešov, Košice, Zvolen, Žilina, Veľký Krtíš, Turčianske Teplice, Levice, Bratislava

Vstupenky

Štvrtok
3
Okt 2019
19:00

EŠTE SA NEPREDÁVA

Predaj sa ešte nezačal, skúste neskôr.
Ťapákovci
Piatok
4
Okt 2019
18:00
Ťapákovci
Sobota
5
Okt 2019
18:00
Ťapákovci
Pondelok
14
Okt 2019
18:00
Ťapákovci
Pondelok
21
Okt 2019
18:00

EŠTE SA NEPREDÁVA

Predaj sa ešte nezačal, skúste neskôr.
Ťapákovci
MsKS Veľký Krtíš

Veľký Krtíš

Popis podujatia

"Vstávaj, ideme spať!" - nezabudnuteľná a tak charakteristická veta z tragikomického príbehu slovenskej rodiny Ťapákovcov zo začiatku 20.storočia. Svojim lenivým, ľahostajným a nezmyselným spôsobom myslenia a konania nám Ťapákovci ukazujú, že za vyše sto rokov sa toho vlastne až tak veľa nezmenilo. Naša spoločnosť síce technologicky postupuje míľovými krokmi vpred, ale pohľad na svet, prístup k riešeniu životne dôležitých problémov a vzorce ľudského správania zostávajú v mnohom stále rovnaké.
"Ťapákovci" patria k vrcholným dielam slovenskej dramatickej tvorby, v ktorom nám štipľavým a zatuchnutým humorom Timrava rozpráva o živote v jednej dedinskej izbe.

Autor: Božena Slančíková Timrava
Scenár: Ondrej Šulaj
Hudba: Norbert Vizvári
Scéna: Viktor Vincze st. a kol.
Kostýmy: Roman Hatala, Martina Bučková
Dramatizácia a réžia: Viktor Vincze st.

Dĺžka predstavenia 80 minút.

Vstupenky pre ZŤP vozíčkarov si môžete rezervovať na maily startagencysk@gmail.com

*Produkcia si vyhradzuje právo na zmenu obsadenia v prípade choroby!

Viac informácií

ŤAPÁKOVCI OBSADENIE JAR 2019

7.2. štvrtok 19:00 – KOŠICE (Historická radnica)
PAĽO – Marek Majeský
ĎURO – Erik Peťovský
ZMIJA – Danica Jurčová
IĽA – Andrea Karnasová
ZUZA – Martina Bučková
HAGARCOVKA – Klaudia Belicová
FUZÁČKA – Ľudmila Iványiová
ČAKAJ – Viktor Vincze st.
FUZÁK – Roman Hatala
MIŠO – Rado Konečný


8.2. piatok 19:00 – BREZNO (Dom kultúry)
PAĽO – Marek Majeský
IĽA – Andrea Karnasová
ČAKAJ – Majo Labuda ml.
ĎURO – Erik Peťovský
ZMIJA – Ľudmila Iványiová
ZUZA – Martina Bučková
HAGARCOVKA – Klaudia Belicová
FUZÁČKA – Zuzana Nováková
FUZÁK – Roman Hatala
MIŠO - Rado Konečný


10.3. nedeľa 19:00 – RIMAVSKÁ SOBOTA (Dom kultúry)
PAĽO – Marek Majeský
IĽA – Andrea Karnasová
ČAKAJ – Majo Labuda ml.
ĎURO – Erik Peťovský
ZMIJA – Zuzana Nováková
ZUZA – Veronika Mondočková
HAGARCOVKA – Klaudia Belicová
FUZÁČKA – Ľudmila Iványiová / Dorka Sklenáriková
FUZÁK – Roman Hatala
MIŠO – Tomáš Vincze


11.3. pondelok 19:00 – POPRAD (Dom kultúry)
PAĽO – Marek Majeský
ZMIJA – Danica Jurčová
ĎURO – Erik Peťovský
IĽA – Jana Feketeová
ZUZA – Martina Bučková
HAGARCOVKA – Klaudia Belicová
FUZÁČKA – Zuzana Nováková
ČAKAJ – Viktor Vincze st.
FUZÁK – Roman Hatala
MIŠO – Rado Konečný


2.4. utorok 19:00 – TOPOĽČANY (Spoločenský dom)
PAĽO – Marek Majeský
ZMIJA – Danica Jurčová
IĽA – Jana Feketeová
ZUZA – Veronika Mondočková
HAGARCOVKA – Klaudia Belicová
FUZÁČKA – Zuzana Nováková
ČAKAJ – Viktor Vincze st.
ĎURO – Kristián Zsille
FUZÁK – Roman Hatala
MIŠO – Tomáš Vincze


3.4. streda 19:00 – LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ (Dom kultúry)
PAĽO – Marek Majeský
ĎURO – Erik Peťovský
IĽA – Andrea Karnasová
ZMIJA – Ľudmila Iványiová
ZUZA – Veronika Mondočková
HAGARCOVKA – Klaudia Belicová
FUZÁČKA – Zuzana Nováková
ČAKAJ – Viktor Vincze st.
FUZÁK – Roman Hatala
MIŠO – Rado Konečný


25.4. štvrtok 19:00 – BRATISLAVA (DK Zrkadlový Háj)
PAĽO – Marek Majeský
ZMIJA – Danica Jurčová
IĽA – Andrea Karnasová
ĎURO – Erik Peťovský
ZUZA – Martina Bučková
HAGARCOVKA – Klaudia Belicová
FUZÁČKA – Ľudmila Iványiová
ČAKAJ – Viktor Vincze st.
FUZÁK – Roman Hatala
MIŠO – Tomáš Vincze


26.4. piatok 19:00 – PRIEVIDZA (Dom kultúry)
PAĽO – Marek Majeský
IĽA – Andrea Karnasová
ČAKAJ – Majo Labuda
ZMIJA – Ľudmila Iványiová
ZUZA – Martina Bučková
HAGARCOVKA – Klaudia Belicová
FUZÁČKA – Zuzana Nováková
ĎURO – Kristián Zsille
FUZÁK – Roman Hatala
MIŠO – Tomáš Vincze


27.4. sobota 19:00 – ZLATÉ MORAVCE (MSKŠ)
PAĽO – Marek Majeský
ČAKAJ – Majo Labuda ml.
ZMIJA – Zuzana Nováková
IĽA – Jana Feketeová
ZUZA – Martina Bučková
HAGARCOVKA – Klaudia Belicová
FUZÁČKA – Ľudmila Iványiová
ĎURO – Kristián Zsille
FUZÁK – Roman Hatala
MIŠO – Rado Konečný


30.4. utorok 19:00 – NITRA (Staré divadlo Karola Spišáka)
PAĽO – Marek Majeský
ZMIJA – Danica Jurčová
ĎURO – Erik Peťovský
IĽA – Andrea Karnasová
ZUZA – Martina Bučková
HAGARCOVKA – Klaudia Belicová
FUZÁČKA – Ľudmila Iványiová / Zuzana Nováková
ČAKAJ – Viktor Vincze st.
FUZÁK – Roman Hatala
MIŠO – Tomáš Vincze



Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top