Detail info
Close

Vianocný benefičný koncert Peter Bič Project

Vianocný benefičný koncert Peter Bič Project

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Video predstavenie viete sledovať na linke:
https://www.ticketportal.sk/video

VIANOČNÝ BENEFIČNÝ KONCERT PETER BIČ PROJECT  SA DŇA 1.12.2021 o 19.00hod v DOME KULTÚRY STARÁ ĽUBOVŇA USKUTOČNÍ. 
Z dôvodu bezpečnosti a nariadení spojenými s hromadnými podujatiami, sa však toto podujatie uskutoční a umožní návštevníkom výlučne v režime Kompletne zaočkovaný.
 

 Už 7. ročník Vianočného benefičného koncertu (aj z online vysielania ) venujeme Službe včasnej intervencie (DSA) v Starej Ľubovni, detskému oddeleniu Ľubovnianskej nemocnice a nezabudli sme aj na pomoc navyše, tentokrát to bude pre malého bojovníka LEA .

 

sponzorská vstupenka GOLD - 100 eur 

 vstupenka Gold s možnosťou zverejnenia loga spoločnosti alebo mena klienta priamo na podujatí alebo aj na obrazovke pred a po vysielaní. V prípade záujmu po zakúpení vstupenky kontaktujte organizátora na: kulturasosrdcom@gmail.com

 

 

 

Za kompletne zaočkovanú osobu sa považuje:
-    osoba najmenej 14 dní po aplikácii 2. dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19 s dvojdávkovou schémou, alebo
-    osoba najmenej 21 dní po aplikácii 1. dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19 s jednodávkovou schémou, alebo
-    osoba najmenej 14 dní po aplikácii 1. dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19, ak bola 1. dávka očkovania proti ochoreniu COVID-19 podaná v intervale do 180 dní od prekonania ochorenia COVID-19, alebo
-    osoba do 12 rokov a 2 mesiacov veku.
Žiadame návštevníkov o zachovávanie odstupov minimálne 2 m, pričom uvedené neplatí pre osoby žijúce v spoločnej domácnosti.

 

Prosíme o  dodržiavanie hygienických opatrení podľa UVZ. V prípade porušenia niektorého z hygienických opatrení, bude návštevník vyzvaný k opusteniu miesta konania podujatia.


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Vianocný benefičný koncert Peter Bič Project

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - OTVORENÉ MANŽELSTVO - 1.12.2021 o 19:30 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie OTVORENÉ MANŽELSTVO, ktoré sa malo konať dňa 1.12.2021 o 19:30 hod. v Historická radnica Košice, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 10.2.2022 o 19:30 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 13.12.2021!

POZOR: Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na predajnom mieste Avion Shopping Park v Bratislave, Bory Mall v Bratislave, Aupark Bratislava alebo v OC MAX Prešov alebo na inom zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne na centrálu spoločnosti, a to najneskôr do 13.12.2021 poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 13.12.2021 zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 13.12.2021 nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať prostredníctvom formulára v registrovanom účte klienta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní vo formulári ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus kartou: Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Benefitovou poukážkou (prípadný doplatok kartou): V prípade, že klient doplácal rozdiel ceny, k žiadosti je potrebné vyplniť vo formulári ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie`` aj číslo účtu, na ktorý má byť platba poukázaná. Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní vo formulári ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta..

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top