Detail info
Close

Zbojnícke leto Kandráčovci

Zbojnícke leto Kandráčovci

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Kapela Kandracovci sa vydáva na letné turné plné energie a nezabudnuteľných hudobných zážitkov. Pripravte sa na zbojnícke dobrodružstvo plné veselých melódií a temperamentných rytmov, ktoré vás vtiahnu do sveta nezabudnuteľnej zábavy. Spoznajte nové piesne i obľúbené hity v originálnom podaní jednej z najobľúbenejších slovenských kapiel. Buďte súčasťou zábavy, ktorá bude rozžiarením letných večerov a nezabudnuteľných spomienok na celý život.


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Zbojnícke leto Kandráčovci
picture Zbojnícke leto Kandráčovci
picture Zbojnícke leto Kandráčovci
picture Zbojnícke leto Kandráčovci
picture Zbojnícke leto Kandráčovci
picture Zbojnícke leto Kandráčovci
picture Zbojnícke leto Kandráčovci
picture Zbojnícke leto Kandráčovci

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - Zbojnícke leto Kandráčovci - 29.08.2024, 11.08.2024, 10.08.2024, 26.07.2024, 14.07.2024, 07.07.2024

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie Zbojnícke leto Kandráčovci, ktoré sa malo konať dňa:

29.08.2024 o 16:00 hod. v Amfiteáter Zemplínska Šírava,, je ZRUŠENÉ!

11.08.2024 o 16:00 hod. v Skanzen pod hradom, Stará Ľubovňa,, je ZRUŠENÉ! 

10.08.2024 o 16:00 hod v Amfiteáter Terchová, je ZRUŠENÉ! 

26.07..2024 o 16:00 hod v Amfiteáter Trnava, je ZRUŠENÉ! 

14.07.2024 o 16:00 hod v Amfiteáter Nové Zámky, je  ZRUŠENÉ! 

07.07.2024 o 16:00 hod v Amfiteáter Detva, jeZRUŠENÉ! 

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top