Detail info
Close

Augustin Hadelich recitál

Augustin Hadelich recitál

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Augustin Hadelich je jedným z najslávnejších a najžiadanejších svetových husľových virtuózov. Je známy svojou fenomenálnou technikou, jedinečnou interpretáciou a tiež tónom, ktorý hudobní kritici hodnotia ako úchvatný. Počas svojej kariéry vystúpil s takmer všetkými významnými svetovými orchestrami. Za svoje nahrávky bol viackrát nominovaný a stal sa víťazom ceny Grammy.
Augustin Hadelich pricestuje na Slovensko po prvýkrát. V rámci projektu Majstrovské kurzy svetových husľových virtuózov v Bratislave bude viesť majstrovské kurzy určené mladým huslistom a zároveň odohrá sólový recitál, ktorý bude nepochybne mimoriadnou hudobnou lahôdkou.

Projekt sa koná vďaka finančnej podpore Nadácie VÚB a Fondu na podporu umenia.

Sedenie na koncerte je voľné. Upozorňujeme ctených návštevníkov, že v priestore Veľkého evanjelického kostola sa nachádzajú stĺpy a viditeľnosť na niektorých miestach v hľadisku môže byť preto znížená. Ďakujeme za pochopenie.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top