Detail info
Close

Epická filmová hudba Star Wars Symphonic Tribute

Epická filmová hudba Star Wars Symphonic Tribute

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Fanúšikovia „intergalaktickej“ hudby, tešte sa: Star Wars nadchne Slovesnko

Či už patríte na stranu rádu Jediov alebo Sithov, konflikty môžu ísť tentoraz bokom, pretože nie nadarmo sa hovorí, že hudba spája aj najväčších nepriateľov. Milovníci vážnej hudby a zároveň fanúšikovia Hviezdnych vojen sa môžu v budúcom roku tešiť na exkluzívne koncerty toho najlepšieho, čo filmy aj seriály Star Wars ponúkajú. Czech Live Symphonic Orchestra predstaví koncert filmovej hudby zo všetkých dielov legendárnej vesmírnej ságy.
Ak ste fanúšikmi či už symfonickej hudby alebo Hviezdnych vojen alebo oboch, tak si zapíšte do kalendára, že apríli si prídete na svoje. Orchester zahrá 13. apríla v Stars Auditorium, Bratislava.

Koncert epickej filmovej hudby Star Wars Live in Concert je inšpirovaný hudbou nielen oscarového skladateľa Johna Williamsa, ale aj Johna Powella, Josepha Shirleyho a Ludwiga Goranssona. Partitúry sú primárne vykonávané symfonickým orchestrom rôznej veľkosti spojeným v niekoľkých sekciách zborom. Je tu široko využívaný leitmotív a rad hudobných tém, ktoré predstavujú postavy, predmety a udalosti vo filmoch.

Počas koncertu zaznie nielen hudba klasickej ságy, ale aj hudba z nových dielov a seriálov ako je Mandalorian, Book of Boba Fett, Andor a Obi-Wan. Nebude chýbať ani hudobný leitmotív Eno Cordova od skladateľa Stephena Bartona, z videohry Jedi: Fallen Order.

Koncert bude samozrejme sprevádzaný zaujímavou multimediálne video
vizualizáciou, tešiť sa môžete na špeciálnych efekty a svetelné scénografie inšpirované svetom Galaktických Impérií, Jedi, Mandaloriany a iných.


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top