Detail info
Close

LÖVÖLDE TÉR KERN ANDRÁS KONCERT

LÖVÖLDE TÉR KERN ANDRÁS KONCERT

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

LÖVÖLDE TÉR
KERN ANDRÁS KONCERT

A Kossuth díjas színművésznek negyedszázada jelent meg első lemeze, rajta az azóta legendássá vált Lövölde tér című dallal. Az azóta is roppant népszerű albumon kívül több lemez is fűződik Kern András nevéhez.
Vendég: HERNÁDI JUDIT és HEILIG GÁBOR

 
A műsorban a közönség hallhatja a nagyon népszerű régi dalok mellett az újabbakat is, így elhangzik - többek között - a Hé, 67!, a Pincér-rock, a Moszkva, a Te majd kézen fogsz és hazavezetsz, a Semmi baj – és persze nem marad el a Lövölde tér sem! És sok-sok történet, humor, ahogy azt megszokhattuk Kern Andrástól!

Kern András több alkalommal énekelt Hernádi Judittal, közös lemezük is jelent meg „Kernádi” címmel. A rendkívül népszerű művésznő szólóban is és duettben is szerepel az esten. 

Heilig Gábor volt a zenei vezetője majd’ minden Kern lemeznek, több dalának szerzője és szövegírója is. A mostani est zenei részének ő a zenei producere, a zenekar vezetője és persze a gitározás mellett énekel is.

A dalokat Gátos Iván kiváló zenészekből álló, kibővített zenekara kíséri.

A kitűnő művészek, a remek történetek, a fanyar humor mind dalban, mind prózában a siker garanciái, és a közönség régi vágya teljesül ezen est megvalósulásával.


NÁMESTIE LÖVÖLDE
ANDRÁS KERN, KONCERT


Prvý album herca, držiteľa aj Kossuthovej ceny bol vydaný  v roku 1985 s piesňou „Lövölde tér" /v preklade: Námestie Lövölde“/, ktorá sa odvtedy stala legendárnou. Okrem mimoriadne populárneho albumu existuje aj viac ďaľších Andrása Kerna.

Hosťami večera  sú: JUDIT HERNÁDI a GÁBOR HEILIG

Na koncerte môže publikum počuť  okrem obľúbených, populárnych starších piesní, vrátane - okrem iného napríklad : " Hé, 67!, " Pincér- rock /Čašník rock/", "Moszkva", " "Te majd kézen  fogsz és hazavetsz" / Ty si ma vezmeš za ruky a zavedieš ma domov/, " Semmi baj!" / Žiadny problem!//  - a samozrejme aj " Lövölde tér" / Námestie Lövölde/ samozrejme aj nové šlágre ako aj veľa zaujímavých príbehov - podávané trpkým humorom, ako sme si to zvykli od Andrása Kern.

András Kern niekoľkokrát spieval aj s herečkou Judit Hernádi a ich spoločný album bol vydaný s názvom „KERNÁDI“.
Mimoriadne populárna umelkyňa  účinkuje na koncerte solo aj v duete.

Gábor Heilig bol hudobným vodcom každého albumu umelca Kern, ako aj  autorom niekoľkých  piesní.
Je hudobným producentom tejto noci, vodcom kapely, hrá na gitare a samozrejme aj spieva.

Piesne sprevádza Iván Gátos so skupinou nadaných hudobníkov.

Vynikajúci umelci, skvelé príbehy, trpký humor tak v piesňach ako aj v  próze sú garanciou úspechu, a publikum sa má načo tešiť !

Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - LÖVÖLDE TÉR KERN ANDRÁS KONCERT - 26.09.2023 o 19:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie LÖVÖLDE TÉR KERN ANDRÁS KONCERT, ktoré sa malo konať dňa 26.09.2023 o 19:00 hod. v Veľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu Bratislava, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 27.11.2023 o 19:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 20.09.2023!

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to najneskôr do 20.09.2023 na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 20.09.2023 zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 20.09.2023 nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 20.09.2023 na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top