Detail info
Close

MEGAKONCERT David KOLLER

MEGAKONCERT David KOLLER

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

DAVID KOLLER – FRONTMAN skupiny LUCIE naživo odohrá EXKLUZÍVNY MEGAKONCERT v MsKs MICHALOVCIACH už 17.11.2023

LUCIE po minulé roky plnila štadióny od Prahy po Košice. Po úspešnom návrate na veľké pódiá získala tiež ocenenie Anděl za svoj nový album Evolucie. 

David Koller, český rockový spevák, gitarista, bubeník, autor nesmrteľných hitov a frontman legendárnej kapely LUCIE spolu so svojím Kollerbandom teraz zavíta do Michaloviec, aby pre vás odohral exkluzívny LIVE MEGAKONCERT. 

Čaká vás poriadna nálož rocku a najväčšie hity, ako napríklad: Chci zas v tobě spátŠrouby do hlavyČerní andělé (Sex je náš) , Medvídek, Panic, Sen či Amerika.

Nezmeškajte jedinečnú šancu vidieť očarujúceho Davida Kollera, spoločne s jeho kapelou - NAŽIVO - na Slovensku.

Okrem všetkých najväčších  hitov z čias legendárnej kapely LUCIE sa  môžete tešiť aj na nové rockové hity zo sólovej kariéry speváka, či  Kollerbandu.

MsKs Michalovce - koncert bude na volné sedenie 

‼️‼️AKTUÁLNE za PREDPREDAJOVÉ CENY.
Ceny budú STÚPAŤ‼️‼️


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture MEGAKONCERT David KOLLER
picture MEGAKONCERT David KOLLER
picture MEGAKONCERT David KOLLER
picture MEGAKONCERT David KOLLER
picture MEGAKONCERT David KOLLER

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - MEGAKONCERT David KOLLER - 17.11.2023 o 19:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie MEGAKONCERT David KOLLER, ktoré sa malo konať dňa 17.11.2023 o 19:00 hod. v Chemkostav aréna, Michalovce, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v pôvodnom termíne v novom mieste konania: MsKs Michalovce.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 1.11.2023!

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to najneskôr do 1.11.2023 na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 1.11.2023 zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 1.11.2023 nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 1.11.2023 na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top