Detail info
Close

OKNO MÉ LÁSKY

Kultura pod hvězdami 2024
OKNO MÉ LÁSKY

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Čerstvá muzikálová novinka zachytáva v pôsobivých javiskových obrazoch dramatické peripetie talentovaného muža, ktorého celoživotným osudom sa stáva umenie graffiti. Je to príbeh o hľadaní ľudských aj umeleckých hodnôt, príbeh o hľadaní a nájdení osobnej identity, a predovšetkým príbeh lásky, ktorá jediná týmto pojmom dokáže dať hlbší zmysel.

Ústrednou postavou je chlapec menom David, s ktorým sa život doteraz príliš nemaznal. Stretnutie so študentkou tanečnej Konzervatória Sofiou však zásadne mení tento uhol pohľadu a z frustrovaného mladého muža sa onedlho stáva známa umelecká osobnosť oslavujúca vo svojich dielach krásu sveta a radosť z bytia. Sociálne vysoko postavená rodina Sofie však ich vzťahu nepraje, a tak na seba prvé konflikty nenechajú dlho čakať. Medzitým rodičia Sofie posielajú svoju dcéru na štúdium do Paríža, aby tak zabránili rodiacemu sa silnému putu medzi oboma mladými milencami. Ale David – posilnený stále väčšou popularitou svojich diel – sa nevzdáva a rozhodne sa odcestovať do legendárneho mesta nad Seinou, kde chce nájsť dievča svojho života a zároveň sa umelecky etablovať na medzinárodnej scéne v tvorbe street artu. Bude toto Davidovo úsilie korunované úspechom?

Príďte si vypočuť nestarnúce piesne skupiny Olympic v podobe koncertnej verzie hit muzikálu Okno mojej lásky k nám pod hviezdy. 

 

ÚČINKUJÚ


PETER PECHA
VOJTĚCH DRAHOKOUPIL
NELLY ŘEHOŘOVÁ
SHARLOTA
BOHOUŠ JOSEF
PAVLÍNA ĎURIAČOVÁ

 

INFORMÁCIE PRE NÁVŠTEVNÍKOV


ODPORÚČAME
– včasný príchod
– teplé oblečenie (aj keď cez deň môže byť teplo, v noci sa ochladí)
– pláštenku (dáždniky nie sú z hľadiska bezpečnosti povolené)

V mieste konania na Vás čakajú predajné stánky s občerstvením, nápoji a dobrým vínom.

 

VSTUPENKY 


Máte záujem o:

  • Viac vstupeniek, než umožňuje systém (max. 6)
  • Vstupenky na faktúru
  • Objednávku na FKSP (zistite si informácie u svojho zamestnávateľa)

Napíšte nám vašu požiadavku, objednávku na zuzana_kulhankova@spromotion.cz

 

VIP PROGRAM

– začiatok 30 minút pred začiatkom predstavenia
– welcome drink
– drobné občerstvenie pred predstavením aj počas prestávky
– najlepšie miesta v hľadisku
– pohodlnejšie sedenie
– pláštenka v prípade dažďa 

ZTP, TP A ZTP/P

– Zľavu pre držiteľov týchto preukazov poskytujeme na vopred určené miesta s 50% zľavou. Na každé predstavenie je vyhradených od 8 do 10 takýchto miest (vždy na kraji hľadiska).
– Držiteľ preukazu ZTP, TP a ZTP/P je povinný si so sebou na predstavenie priniesť svoj preukaz pre kontrolu, že miesto a zľava sú využívané správne. V opačnom prípade bude zo strany organizátora nárokovaný doplatok ceny alebo neumožnenie zostávať na predstavení.
– Pre uplatnenie zľavy odfotografujte a pošlite nám svoj "ZTP" preukaz na zuzana_kulhankova@spromotion.cz. Späť na email vám pošleme zľavový kód s hodnotou 50 % z ceny a ten uplatníte pri nákupe vstupeniek online.


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture OKNO MÉ LÁSKY
picture OKNO MÉ LÁSKY
picture OKNO MÉ LÁSKY
picture OKNO MÉ LÁSKY
picture OKNO MÉ LÁSKY

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - OKNO MÉ LÁSKY - 14.06.2024 o 20:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie OKNO MÉ LÁSKY, ktoré sa malo konať dňa 14.06.2024 o 20:00 hod. v Amfiteáter Kuchajda, Bratislava, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Odporúčané

Top