Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
Piaf! The Show

Piaf! The Show

Dátum: 1. decembra 2023
Miesto: NTC aréna Bratislava
Adresa: Príkopova 6, Bratislava

Vstupenky

Piatok
1
Dec 2023
19:00
Piaf! The Show

Popis podujatia

Agentúra SHOW SLOVAKIA prináša do Bratislavy predstavenie “Piaf! The Show”, ktoré  pripomína legendárnu šansoniérku Edith Piaf.

Francúzsky šansón je významným pilierom modernej hudobnej kultúry od polovice minulého storočia. Piesne plné krásnych melódií a spravidla poetických textov vyvolávajú pri ich počúvaní silné emócie.

1. decembra 2023 v bratislavskej NTC Aréne budú mať diváci príležitosť si pripomenúť 60. výročie úmrtia Edith Piaf – ženy, ktorej pozícia kráľovnej šansónu je bezpochyby nesmrteľná. V predstavení "Piaf! The Show" sa predstaví niekoľko skvelých muzikantov.

L´Accordéoniste, La vie en rose, Hymne á l´amour, Padam…Padam…, Milord, Non, nie je regretterien – tieto skladby Edith Piaf sú poklady 20. storočia a základom tradície šansónu. V predstavení ich oživí rešpektovaná francúzska speváčka Nathalie Lermitte.

Speváčku v úchvatnom predstavení doprevádza kvarteto parížskych muzikantov a dômyselne použitá projekcia dobových parížskych snímok, najmä samotnej Edith Piaf.

Prvá časť dvojdielnej šou ponúkne atmosférou Montmartre, legendárnej bohémskej štvrte, kde sa hudba, umenie a krása miešali s alkoholom, prostitúciou a drogami, čo bezpochyby ovplyvnilo život aj piesne „vrabčeka“ z Paríža. Druhá časť predstavenia zachytáva Edith v povojnovom období najväčšej slávy, kedy jej koncerty, ako v parížskej Olympii, tak aj v mnohých európskych sálach, praskali vo švíkoch.

Za výpravou predstavenia "Piaf! The Show" stojí produkčný tím Directo Productions pod vedením Gila Marsallu. „Naším cieľom je priblížiť francúzsku hudbu a osobnosť Edith Piaf mladšej generácii. Zároveň chceme staršej generácii umožniť zaspomínať na parížskeho vrabčeka," hovorí producent Gil Marsalla o "Piaf! The Show".

Zľavy:
Vozičkár + doprovod 21€ (umiestnenie na ploche, obmedzený počet miest)
ZŤP zľava 10% v sektore B (obmedzený počet miest)

Vstupenky na podujatie je možné zakúpiť len formou Hometicket!Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Piaf! The Show
picture Piaf! The Show
picture Piaf! The Show
picture Piaf! The Show
picture Piaf! The Show
picture Piaf! The Show
picture Piaf! The Show
picture Piaf! The Show

Na mape

Top