Detail info
Close

RFA x IAF WARM UP

RFA x IAF WARM UP

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

RFA premiérovo v Nových Zámkoch!

Spolupráca RFA s IAF priniesla skvelý galavečer a započala novú éru domácej bojovej scény. Tentokrát si ďalší spoločný galavečer užijú aj slovenskí fanúšikovia, ktorí uvidia dlho očakávaný návrat Gábora Borárosa. V premiére pod RFA bude jeho súperom "Black Panther" Frederico Komuenha.

Slovensko-maďarské hranice sú domácim prostredím aj pre Lajoša Pappa, ktorý bol naposledy krok od zisku titulu v ťažkej váhe. Na ceste stať sa šampiónom poloťažkej váhy sa prakticky na domácej pôde pokúsi o návrat na víťaznú vlnu proti Jakubovi Kůčovi. Komárňanský rodák má okrem titulového zápasu s Tomášom Možným medzi profesionálmi čistý štít a rozhodne nemá v pláne zopakovať rovnaký neúspech.

Debut v RFA čaká Branislava Zuzáka, ktorý má za sebou niekoľko náročných zápasov a skvelých skalpov. Jedným z nich je aj Michal Glos, ktorého porazil po bezchybnom kontrolovanom výkone na body. Pre Glosa šlo vtedy o prvú kariérnu porážku a odvtedy len márne hľadá správny rytmus. Podarí sa mu ho nájsť a prerušiť tak hrozivú sériu troch prehier v rade práve v Nových Zámkoch?

Krok od titulu ľahkej váhy bol naposledy Martin Horínek, ktorý v 1. kole poslal k zemi Arbiho Mezhidova, no napriek tomu mu to nestačilo. Po tvrdej porážke na RFA 15 je aj Sebastián Fapšo, ktorý sa len dva mesiace po brutálnom knokaute vráti do klietky. Budú obe slovenské hviezdy oslavovať svoj víťazný návrat?

Chýbať nemôže ani ženský zápas! Influencerka Nadya Dridi predvádza v klietke úžasné výkony a teraz sa to pokúsi ukázať aj na pôde RFA. Jej súperkou pod K1 pravidlami bude elitná wrestlerka a MMA bojovníčka Amina Mukhamed.

Nenechaj si ujsť premiérový galavečer RFA v Nových Zámkoch a príď podporiť svojho favorita!

VIP stôl:

    ⁃    VIP vstupenku pre 6 osôb (aj vstup cez VIP vchod)
    ⁃    VIP catering (pivo, víno, nealko, studený a teplý bufet)
    ⁃    Vstup do VIP zóny
    ⁃    Ten najlepší výhľad na klietku
    ⁃    Byť v tesnej blízkosti nastupujúcich zápasníkov
    ⁃    Osobne stretnúť svojich obľúbených zápasníkov

VIP catering lístok len s platným lístkom do sektoru Y a Z:

 ⁃  v cene pivo, víno, nealko, studený a teplý bufetTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture RFA x IAF WARM UP
Top