Detail info
Close

SKUNK ANANSIE

SKUNK ANANSIE

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Na Slovensku vystúpi kultová britská kapela SKUNK ANANSIE

Skupina ponúkne v Bratislave uprostred leta plnohodnotný koncert, na ktorom pri príležitosti oslavy 25. výročia svojho vzniku predstavia nový album 25LIVE@25. 

Londýnski rockeri na čele so živelnou speváčkou SKIN , sľubujú veľkolepé turné a v Bratislave sa predstavia  prvýkrát.   Kvarteto je známe tvorbou  kvalitnej hudby a  populárnych hitov, ktoré ich exportovali medzi elitu rocku už krátko po ich vzniku v druhej polovici 90. rokov. 

Charakteristická je pre túto super formáciu kombinácia rôznych štýlov od hard rocku cez punk až k melodickému popu.  Razantný zvuk, ostré gitary, hluk, emócie a harmónia sú identickou črtou tejto originálnej skupiny.

Ich nový album vznikol počas posledného turné v roku 2016, ktoré bolo veľmi úspešné  a väčšinou  vypredané.  Aktuálnou nahrávkou 25LIVE@25 oslavujú svoje veľkolepé výročie a fanúšikov čaká ich tradičná energická a originálna šou, počas ktorej odznejú najlepšie skladby zo šiestich štúdiových albumov.

Hity ako  Weak, My Ugly Boy, Hedonism, Secretly, Selling Jesus, Charlie Big Potato a mnoho ďalších odohrajú slovenskej verejnosti v bratislavskom  Majestic Music Club. Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Top