Detail info
Close

ZAKAFEST 2024

ZAKAFEST 2024

Dátum: 24. augusta 2024
Miesto: Športový areál Zákamenné
Adresa: Vyšný koniec 1560/163, Zákamenné

Vstupenky

Sobota
24
Aug 2024
15:00
ZAKAFEST 2024

Popis podujatia

S veľkým očakávaním sa blíži druhý ročník hudobného festivalu na Orave ZakaFest 2024, ktorý je plánovaný na 24.8.2024. Toto kultúrne podujatie slubuje niečo úplne nové a nezabudnuteľné pre návštevníkov.

Na mieste bude k dispozícii VIP zóna, kde si návštevníci môžu užívať exkluzívne zážitky vrátane osobného servisu, skvelých drinkov a najlepšieho výhľadu na koncerty.

Okrem toho bude k dispozícii aj rozmanitá ponuka street food stánkov, kde sa návštevníci môžu ochutnať zaujímavé jedlá a zároveň sa zabaviť v príjemnej atmosfére.

Samozrejme, festival bude prebiehať v skvelom duchu hlavne rockovej hudby a umenia. Koncerty rockových kapiel, DJ-i a ďalších umelcov poskytnú nezabudnuteľné zážitky pre všetkých fanúšikov hudby.

Navyše, súťaže a aktivity v rámci festivalu udržia návštevníkov zaujatých a zaručia, že si odnesú domov spomienky na nezabudnuteľný víkend plný zábavy a zážitkov. Tešíme sa na Vás!


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

google maps
Top