Jazz In The City

Jazz In The City - nechajte sa pozvať Milom Suchomelom!

Jazz je pre starších, mladší majú radšej Smatanovú, tí prví zasa nad pesničkami ohŕňajú nos - takto nejako to chodí medzi poslucháčmi. Čo bude asi nasledovať, ak sa to všetko spojí dohromady? Pripravte sa na živú hudbu, plnú prekvapujúcich momentov, vkusných nápadov, sviežosti a fantázie.

Hudobník, skladateľ a saxofonista Milo Suchomel sa nezľakol a spojil na prvý pohľad nespojiteľné. S jeho bigbandom zaspieva Zuzana Smatanová, Monika Bagárová, Robo Opatovský aj Karol Csino. Nechajte sa pozvať a vypočujte si, ako znejú pesničky, ktoré už dobre poznáte aj z rádií v doprovode jazzmanov. "Som veľmi rád tejto spolupráci a budem sa tešiť, ak sa známe pesničky v jazzových úpravách, budú páčiť aj poslucháčom", hovorí Milo Suchomel.

Poniektoré z nich si už mohli vypočuť napríklad fanúšikovia Zuzky Smatanovej na jej turné a radosť neskrývala ani speváčka. "Je to iný zvuk, iné harmonické postupy, iné tempo. Zrazu to bola akoby nová pesnička."

Pokračovanie článku pod reklamou videoreklama

Všetci účinkujúci na koncerte v Slovenskom Rozhlase, 27.4. 2014 pokrstia Suchomelove nové cd Jazz In The City. Nebudú chýbať ani hostia zo zahraničia. Afroamerická speváčka z Rakúska Gail Anderson a brazílsky maliar Adelio Sarro, ktorý v rámci krstu inštaluje svoje obrazy.

VSTUPENKY/TICKETS na podujatie Jazz In The City

Top