4 Elements - FM - 10. výročie Celebration Párty

Už o niekoľko dní v piatok 18. apríla o 21.00 odštartuje v bratislavskom Ateliéri Babylon oslava 10. narodenín rádiového programu o tanečnej hudbe  4 Elements, vysielaného pravidelne každý piatok na Rádiu_FM. Jej hlavnými hosťami budú maďarský top tech housový dj Jay Lumen a výrazne napredujúca talianska techno star Hollen, ktorých doplnia skvelý dji z Čiech a Slovenska.

Vstupenky bude možné zakúpiť v predpredajovej cene v sieti Ticketportal do stredy 16.4. Základné vstupenky ako aj VIP vstupy v obmedzenom počte, bude možné rovnako zakúpiť aj priamo pri vstupe.

Pozvánka jay lumen https://www.youtube.com/watch?v=u6ujN0Ttqis

Všetci návšetvníci pri vstupe dostanú ako pozornost drink Sappe Aloe Vera.
Vďaka našim partnerom budú po celú noc v ponuke značky vodka Smirnoff, rum Captain Morgan a hruškovica Vilmosh za mimoriadne priaznivé ceny!

Vlastníci VIP lísktov, budú mať okrem vstupu na balkón s priamym výhľadom na stage, občerstvenia, vlastného baru, dispozície VIP stagu aj možnosť Djs meet & greet, čiže stretnutia a fotenia sa s hlavnými djskými hosťami párty.


Parkovanie je možné ako v blízkých uličkách pri Ateliéri Babylon, tak na parkovisku pred obchodným domom Tesco, ktoré má dostatočnú kapacitu.

VSTUPENKY/TICKETS na podujatie 4 Elements - FM - 10. výročie Celebration Párty

Top