MICK MOSS prvý krát na Slovensku

MICK MOSS prvý krát na Slovensku

Dátum/Date: 20.03.2014 o 20:30 h.
Miesto konania/Place of event: Rock Cafe, M. Sch. Trnavského 2, Bratislava


Popis/Description:


MICK MOSS (ANTIMATTER, SLEEPING PULSE) prvý krát na Slovensku!

Turné „Akustický spevník“

Unikátny a intímny večer, kde osobne zahrá vybrané coververzie, piesne na ktorých spolupracoval, tvorbu jeho skupín ANTIMATTER a SLEEPENG PULSE.

Mick Moss, to je liverpoolsky ANTIMATTER, ktorý vznikol ako projekt spolu s gitaristom Duncanom Pattersonom už v roku 1998. Práve v tom čase vychádza aj prelomový počin „Alternative 4“ od ANATHEMA, kde spomenutý gitarista aj účinkoval. Debutový a zároveň najalternatívnejší album ich histórie s názvom „Saviour“ vyšiel v roku 2002. Spojením Mossa a Pattersona sa vytvorilo niečo neopakovateľné na nezávislom hudobnom poli. Produkcia vhodná nielen pre fajnšmekrov, ale hlavne pre ľudí hľadajúcich osobitú tvorbu a očarujúci spev. Dokazujú to na všetkých ďalších nahrávkach, ktorými sa už jasne vyprofilovali do dnešnej podoby alternatívneho / melancholického rocku.

Aj keď je Mick Moss hudobne aktívny najmenej sedemnásť rokov, našu krajinu doposiaľ nenavštívil. Práve preto si nenechajte ujsť tento „unikátny a intímny“ večer, kde akusticky predvedie všetko zásadné z jeho bohatej tvorby.


V úlohe predskokana sa predstaví bratislavský Shelter´s Club. Skupina má okrem albumu Approved, na ktorý naspievala jednu skladbu aj americká speváčka Lillie McCloud, na konte tiež videoklip ku skladbe Autumn Prayer a nedávno zabodovala na bratislavskom koncerte ako predkapela bývalého speváka Iron Maiden Blazea Bayleyho. Svoj set odohrá po prvý krát v akustickej podobe.

Vstupné/Entry: 10,00 EUR
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy.

Potrebná rezervácia stola na telefónnom čísle 0911 806 803 alebo na maili rockcafe.sk@gmail.com


VSTUPENKY/TICKETS na podujatie MICK MOSS prvý krát na Slovensku
Vstupenku na toto podujatie si môžete vytlačiť aj u Vás doma.

Top