FEST ANČA 2015

FEST ANČA 2015

Dátum/Date: 24.6. - 28.6.2015
Čas/Time: 10:00 - 02:00
Miesto konania/Place of event: Žilina (Stanica Žilina - Záriečie, Rondel klub, Ster Century Cinemas, Mestský úrad, Artfórum)

MEDZINÁRODNÝ FESTIVAL ANIMOVANÝCH FILMOV

Popis/Description:
Fest Anča je multimediálne podujatie zamerané na animovné filmy, hry, dizajn, výtvarné umenie, prednášky, workshopy, koncerty, či projekcie so živou hudbou. Ako jediný filmový festival na Slovensku prináša každý rok krátke a celovečerné animované filmy pre dospelého diváka, ale aj pre deti.
Medzi pravidelnými návštevníkmi je obľúbená vďaka kvalitnému programu a skvelej atmosfére podobnej hudobným festivalom. Fest Anča každoročne hosťuje desiatky zahraničných tvorcov a hostí, s ktorými sa môže každý pustiť kedykoľvek do reči. Vďaka kreatívnym workshopom máte šancu vyskúšať si animáciu a rôzne výtvarné techniky na vlastnej koži, alebo sa dozvedieť zaujímavé veci zo zákulisia filmu či digitálnych hier. A napokon sa zabaviť na projekciách so živou hudbou, koncertoch, diváckej súťaži Animation Karaoke Battle a párty.
Vstupné/Entry:
Pri predkúpnom práve cena vstupenky 12,00 EUR do 1.3.2015 (vrátane)

Od 2.3.2015 oficiálny predpredaj:
Celofestivalová vstupenka: 18,00 EUR
Študentská vstupenka: 12,00 EUR (* po preukázaní platného preukazu ISIC, ITIC, EURO 26 alebo platnej študentskej preukážky).

VSTUPENKY/TICKETS na podujatie Fest Anča 2015
Vstupenku na toto podujatie si môžete vytlačiť aj u Vás doma.

Top