Harlem Globetrotters na turné

Harlem Globetrotters na turné

Pre príležitosti 90teho výročia založenia

Harlem Globetrotters
Exkluzívne zastávky na Slovensku, v Čechách a v Maďarsku
 Agentúra Rudolfa Hégera pripravila pre všetkých športových fanúšikov lahôdku v podobne exkluzívnych východoeurópskych zastávok v rámci celosvetového turné basketbalových kúzelníkov Harlem Globetrotters. Turné sa koná na počesť 90.teho výročia založenia obľúbeného zoskupenia prinášajúceho zmes zábavy, akrobaciie a hlavne dokonalej estetiky basketbalu.

 V teame, ktorý za svoj hlavný stan považuje štvrť Harlem na NewYorskom Manhattane, sa okrem množstva klasických exhibičných hráčov predstavili aj legendy súťažného basketbalu, ako napríklad Wilt Chamberlain (autor neprekonaného rekordu 100 bodov a 55 doskokov v zápase NBA), Connie Hawkins, či Nat Clifton. Okrem nich patria k organizácii Harlemu aj mená ako Kareem Abdul Jabbar (ktorý viedol svoj all stars team súperov na exhibícii vo Viedni v roku 1995),  Erwin “Magic” Johnson, či Pat Ewing Jr.. 
Do širšieho rostra tohto teamu, ktorý vyhral vo viac než 22 000 zápasoch sa však nachádzajú aj kurióznejšie mená ako Lionel Messi, či Pápež František.

 Po niekoľkoročnej prestávke sa basketbaloví kúzelníci opäť predstavia v Strednej Európe a to hneď v niekoľkých mestách :
1.6. Košice, Slovensko
2.6. Budapešť, Maďarsko
3.6. Bratislava, Slovensko
4.6. Ostrava, Česká Republika
5.6. Pardubice, Česká Republika

Lístky sa objavia čoskoro v predaji.

Top