26.5.2009 Košice - STEEL ARÉNA, 19.hod.
2.6.2009 Bratislava – SIBAMAC ARÉNA NTC, 19.hod.
TU OBJEDNAJ!
Séria koncertov a prehliadka 22 tých najväčších hitov, ktoré urobili z trilógie Fontána pre Zuzanu kasový trhák na Slovensku aj v Česku.
Prvá láska, Dvaja, Mopedová (Poďme spolu lietať), Ak nie si moja, Láska šialená, Mama Kami, či Voda čo ma drží nad vodou v podaní pôvodných interpretov a špeciálnych hostí. To všetko naživo v doprovode špičkových štúdiových muzikantov – Marcel Buntaj, Juraj Tatár, Martin Gašpar, Bruno Oravec, Jimi Cimbala a Dušan Antalík!
A to nie je všetko! Koncertami bude divákov sprevádzať filmová Zuzana – Eva Vejmělková. Niektoré piesne doplní, resp. uvedie obrazová projekcia s úryvkami obľúbených a v mnohých prípadoch nezabudnuteľných filmových dialógov.
Po viac ako 20 rokoch od premiéry “JEDNOTKY” sa vďaka MEGAKONCERTU podarí takmer nepredstaviteľné, na jednom pódiu zaspievajú fontánové hity : Jožo Ráž, Pavol Habera, Lucie Bílá, Vašo Patejdl, Robo Grigorov, Ibi Maiga, Oľga Záblacká a ako hostia sa k nim pridajú slovenský Zlatý slávik Peter Cmorik, slovenské dvojičky TWiiNS, mladý objav KRISTINA, či mladá hviezda českej pop music Ewa Farná. A to všetko LIVE!
Ako bonus ku každej vstupenke ZDARMA 3x DVD s filmami FONTÁNA PRE ZUZANU 1, 2 a 3 a energetický nápoj !BOOOM!...
/DVD a !BOOOM! dostaneš pri vstupe na koncert a nie na predpredajnom mieste!!!/
info – www.megakoncert.sk