Sverepec Off-road Show 09

Sverepec Off-road Show 09
Listky/Tickets

V dňoch 28.-30. augusta sa v Národnom motokrosovom centre Sverepec, v blízkosti Považskej Bystrice, uskutoční veľká show a motoristická akcia plná zablatených off-roadov, vône vysokooktánového benzínu a rachotu motoriek, ktorým budú sekundovať hviezdy súčasnej slovenskej hudobnej i tanečnej scény, bohatý doprovodný program a skvelé gastronomické pochúťky. Magazín Stop ako mediálny partner podujatia, vás na túto jedinečnú akciu srdečne pozýva.

Kto má rád off-roady v plnom nasadení, vo Sverepci si koncom augusta príde na svoje. Trialové preteky na 40 kilometrov dlhom okruhu preveria všetky vlastnosti súťažných posádok. O tony blata, vodné prekážky či náročné stúpania nebude núdza a divák tak môže porovnávať rozdiely medzi jednotlivými značkami.

Fanúšikovia motoriek sa môžu tešiť na preteky SUPERMOTO, ktorých hlavným cieľom je preveriť univerzálnosť jazdcov. My vám ponúkneme americký štýl preteku, v ktorom sa pomocou vyraďovacieho stromu do finále dostanú len tí najuniverzálnejší motocykloví pretekári. Ich zdatnosť preverí hlavne rôzny typ terénu. Pevne veríme, že si vás tento štýl jazdy získa a bude   i divácky veľmi atraktívny, pretože je charakteristický zvláštnym štýlom jazdy s agresívnym dobrzďovaním do zákruty, hlbokými náklonmi až na stupačky motocykla, výjazdmi zo zákruty s kontrolovaným šmykom a zrýchľovaním niekedy aj po zadnom kolese motocykla.

O dobrú hudbu sa postarajú dídžeji Milan Lieskovsky, Stame & Grafik, Smoly a Semtex, speváckymi vystúpeniami akciu okorenia David Koller (spoluzakladateľ skupiny Lucie), Komajota, Jaro Závodský, Dominika Mirgová, Mukatado a Blues 8. Jazdy pretekárskych off-roadov na blatistvom okruhu budú určite atraktívnym štvrokolesovým hip hopovým vystúpením, no tento mladý tanečný štýl dovedú do dokonalosti Johnny Perfekto Mečoch spoločne s Melániou Kasenčákovou alias Lady Mel.

Organizátor podujatia Esin Racing a Gastronomium.EU prichystá pre vás, vašich priateľov či vaše ratolesti aj mnohé, mimo motoristické atrakcie. Veľkí chlapci s dušou vojaka si s radosťou vyskúšajú paintball či airsoft, rodeo býk síce neprinesie taký adrenalín ako jazda v Murcielágu po alpskom priesmyku. Malí aj veľkí sa môžu na chvíľu ocitnúť v koži Spidermana alebo Williama Tella na lanovej horozeleckej stene respektíve pri stánku ľukostrelby. V celom areáli budú stánky s desiatkami gastronomických pochúťok a cocktail bary, pri ktorých svoje umenie predvedú profesionálni barmani.

Sverepec Offroad Show je skvelým miestom, kde zakončiť letné prázdniny, oddýchnuť si pri príjemnom programe, zabaviť sa pri adrenalínových off-road pretekoch a chytiť posledný letný bronz. V dňoch 28.-30. augusta sa tak tešíme vo Sverepci na všetkých čitateľov magazínu Stop i ostatných fanúšikov benzínu a špinavých kombinéz.

Top