ABBA THE SHOW

Dátum/Date: 17.2.2010 o 19:00 hod.
Miesto konania/Place of concert: Garmin Aréna, Žilina
Dátum/Date: 18.2.2010 o 19:00 hod.
Miesto konania/Place of concert: ŠH Cassosport, Košice
Dátum/Date: 19.2.2010 o 19:00 hod.
Miesto konania/Place of concert: ŠH Pasienky, Bratislava

Prežite nezabudnuteľný večer s ABBOU v najúžasnejšej  show súčasnosti!
Abba The Show s pôvodnými hudobníkmi zo 70. a 80. rokov sa v  rámci svojho svetového turné predstaví 17.februára 2010 v Garmin aréne v Žiline ,18.februára 2010 v Košiciach a 19.februára v hale Pasienky v Bratislave, a to v originálnej pódiovej prezentácii, ktorá vďaka moderným technológiám v mnohom predbehne i staré známe koncerty Abby, tak ako si ich pamätáte z legendárnych videozáznamov.

Pokračovatelia Abby privážajú veľkolepú pódiovú show so symfonickým orchestrom, ktorá sa stane neopakovateľným zážitkom pre tisíce ľudí. V dvojhodinovom programe zaznejú všetky zásadné hity, ktoré udali smer populárnej hudbe na konci minulého storočia - Mamma Mia, Money Money, The Name Of The Game, Arrival, Tiger, Take A Chance On Me, Fernando, SOS, Dancing Queen, Waterloo, ale I novšie hity ako Super Trouper a The Visitors.
Abba The Show sľubuje skutočný hudobný zážitok spájajúca v sebe známe hlasy, originálne kostýmy a momenty, vďaka ktorým história popu opäť ožije! Novodobá Abba s pôvodnými hudobníkmi vystúpi spoločne s The National Symphony Orchestra of London. V tejto zostave potešili svojím vystúpením už Hollywood alebo Londýn a haly na oboch miestach doslova praskali vo švoch.
"ABSOLÚTNE NEJLEPŠIA ABBA od čias ABBY." (Zverejnenie oficiálnej medzinárodnej ABBA Fan Club.)

Tu nie je absolútne pochýb, že ide o najpravdivejší ABBU dnešnej doby.
Zásluhu na tejto skutočnosti majú nepochybne tiež predošlí členovia original ABBA band Ulf Andersson (saxofón) & Janne Schaffer (guitar), ktorí v ABBA THE SHOW vystupujú.

ABBA THE SHOW vychádza z pôvodného príbehu ABBY - od ich Eurovision začiatkov až po celú cestu k hlavnému úspechu v hitparádách. Je prezentovaná švédska WATERLOO, slávnou svetovou skupinou, ktorá priviedla ABBU opäť k životu, spolu s Národným londýnskym symfonickým orchestrom vedeným Matthew Freeman.

ABBA stále predáva 2 milióny platní ročne -- na ich vystúpení zaznejú najúžasnejšie a najslávnejšie hity formou dvojhodinovej fantastickej muzikálnej show a originálnych kostýmov. Akoby ABBA nikdy neskočila!

ABBA THE SHOW mala turné:
USA, CANADA, THE PHILIPPINES, FINLAND, ESTONIA, NORWAY, SWEDEN, DENMARK, HOLLAND, GERMANY, SPAIN, SWITZERLAND, INDIA, JAPAN, UK, SOUTH AMERICA, SOUTH AFRICA, AUSTRALIA a EASTERN EUROPE Úspech v európskych koncertných halách a arénach je istý ABBA mala a navždy bude mať úspech. To isté znamená pre veľkú produkciu "ABBA THE SHOW" o muzikálnom príbehu ABBY vykonaným Švédskou cover skupinou WATERLOO spolu s Národným londýnskym symfonickým orchestrom vedeným dirigentom Matthew Freeman a hviezdami - originálnymi členmi skupiny ABBA.

www.abbatheshow.com

Vstupenky/tickets na ABBA THE SHOW

Top