THRILLER Live

THRILLER Live
Listky/Tickets

Original Broadway Musical

History of Michael Jackson's Life told by songs of Michael and Jacksons 5

Všetci herci, speváci a ďalší účinkujúci sú skutočne broadwayske hviezdy. Takúto show ste ešte na Slovesku nemohli nikdy vidieť na vlastné oči.

Všetky 3 predstavenia sa uskutočnia v bratislavskej hale na Pasienkoch, a to
18.12. o 19:00 hod.
19.12. o 14:00 hod.
19.12. o 19:00 hod.


Legendárny Thriller - ako Muzikál teraz i na Slovensku!
Predstavený na najprestížnejších pódiách sveta....
Odmenený najlepšími recenziami.....
Milovaný ľuďmi na celom svete...

Nie je potrebné predstavenie vychvaľovať, musíte len prísť  a vidieť to na vlastné oči ! Je založené na životnej dráhe Michaela Jacksona, Kráľa Popu!
Album Thriller bol vydaný v roku 1982 s enormným počtom kusov . Je najpredávanejším albumom všetkých čias. Predalo sa viac ako 100 mil. kópií, album sa dokonca predával po 1 mil. kusoch týždenne ! Bola to prvá nahrávka, ktorá dosiahla na vrchol hitparád v USA i Veľkej Británii. 7 z 10 skladieb bolo vydaných ako samostatný singel a  všetky sa držali medzi prvými 4 miestami hitparád po dobu neuveriteľných 8 týždňov.  V roku 1984 album prekonal ďalší rekord a bol ocenený 7 cenami Grammy. Produkcia 14 minutového videoklipu pre Thriller stál 0,5 mil. dolárov, bola a stále je tou najdrahšou produkciou. Bola zaradená do Guinessovy knihy rekordov ako „Najúspešnejšie video“ s 9 mil. predaných kópií.
Dodnes je Thriller považovaný za "klasiku". Vďaka tomuto úspechu sa stal Michael Jackson najpopulárnejším spevákom na svete, skutočným Kráľom popu. Na svete nebol a nie je žiadny iný, tak významný, kontroverzný a ohromujúci umelec ako je Michael Jackson. Je inšpiráciou pre stovky hudobníkov. Jeho skladby pozná každý. Bol skutočnou ikonou 20. storočia.
Nie je prekvapením, že sa broadwayskí producenti rozhodli pripomenúť jeho úspech vytvorením muzikálu, ktorý pamätá na celý jeho život a kariéru. Muzikál sa hrá s úspechom už niekoľko rokov a TERAZ HO PO PRVÝKRÁT môžu uvidieť  i diváci na Slovensku.
Show prenesie divákov do temných miest Hollywoodu, kde sú ľudia brutálne napadaní skupinou diabolských zombií, v čele so zlým Domom Sheldonom a "Dirty" nenávistnou Dianou. Posledný, kto zostal na žive: Ben, Annie a Billie Jean musia zachrániť svet a obnoviť mier na Zemi. K tomu, aby zvíťazili, potrebujú pomoc od legendárneho tvora, ktorým nie je nikto iný ako Michael Jackson. Oni však netušia, či je tvor skutočný, alebo len mýtus.
Thriller - muzikál je príbeh o živote najvýznačnejšieho speváka všetkých čias. Niekoľko tuctov spevákov, tanečníkov, gospelových súborov, fantastická choreografia a skladby od Michaela Jacksona a The Jackson 5, ktoré všetci poznáme a milujeme, sú všetky pohromade v jednej fascinujúcej show, ktorá nám prináša neuveriteľné pozitivne zážitky. Je to skutočne majstrovské dielo, ktoré si nesmiete nechať ujsť.

Top