Sony Ericsson Freestyle Motocross 2010

                                            Sony Ericsson Freestyle Motocross opäť na Slovensku.

 

  Freestyle motocross si na Slovensku získava čoraz viac fanúšikov o čom svedčí fakt, že už po tretí raz sa v košickej Steel aréne bude konať známa akcia Sony Ericsson Freestyle Motocross. Po dvoch úspešných ročníkoch s diváckou návštevnosťou viac ako 25 000 divákov sa už teraz fanúšikovia freestyle motocrossu môžu tešiť na tretí ročník, ktorý bude plný zmien s viacerými prekvapeniami. 
Organizátori kompletne zmenili dramaturgiu programu. Fanúšikovia sa môžu tešiť na nových špičkových pretekárov, ktorí na Slovensku ešte nepretekali a na lákavé sprievodné akcie. Namiesto Pit bike show a BMX show, ktoré boli sprievodnými akciami po minulé roky, organizátori pripravili veľké prekvapenie, ktoré ste na Slovensku ešte nemali možnosť vidieť na vlastne oči – a to backflip (salto vzad) na snežnom skútri!
Tí najlepší freestyloví pretekári z celého sveta sa tento rok pobijú v súťaži o 20 000 EUR. Akcia v košickej Steel aréne bude iba jeden deň a to 23. januára 2010, preto fanúšikom freestyle motocrossu odporúčame, aby si vstupenky zakúpili čo najskôr.
 Rev motoriek, saltá vzad na motorke, dych vyrážajúce extrémne skoky, nebezpečné pády, svetelná a hudobná show, davy fanúšikov a nezabudnuteľná atmosféra - to je Sony Ericsson Freestyle Motocross.

                                       Vstupenky na Sony Ericsson Freestyle Motocross 2010

Top