MASSIVE ATTACK

PRE MASSIVE ATTACK VARIA KUCHÁRI SVETOVÝCH HVIEZD

Fenomenálna skupina Massive Attack už o necelý mesiac, presnejšie 4.novembra vystúpi v bratislavskej Sibamac Aréne. Na rozdiel od ich turné spred troch rokov, počas ktorého im catering zabezpečovali lokálne cateringové firmy, Massive Attack sa tentokrát rozhodli, že catering zveria len jednej spoločnosti, ktorá sa o nich bude starať počas celého turné. Je ňou jedna z najprestížnejších cateringových firiem, venujúcich sa poskytovaniu týchto služieb hlavne speváckym a hudobným hviezdam. Nesie názov A Bit Of A Mouthful a sídlo má v Londýne.
Táto spoločnosť má za sebou bohaté skúsenosti v poskytovaní cateringových služieb tým najnáročnejším z náročných. Jej šéfkuchári okrem mnohých iných varili aj pre U2, Kylie Minogue, či skupinu Genesis, zabezpečovali catering pre Veľkú cenu Formuly 1, varia aj pre veľké filmové produkcie, ako napr. pri filme Sahara s Penelope Cruz a Matthew McConaugheym.
V portfóliu tejto spoločnosti najnovšie pribudne aj Massive Attack European Tour 2009, na zozname ktorej nechýba ani Bratislava.

Súťaž pre fanúšikov
Generálnym partnerom koncertu kapely Massive Attack  je spoločnosť Orange Slovensko, ktorá pripravila v súvislosti s touto hudobnou lahôdkou pre jej fanúšikov aj zaujímavú súťaž s názvom Orange svojim, kde môžu zákazníci Orangeu hrať o 60 vstupeniek na koncert. Súťaž bude trvať od 1. do 25. októbra 2009 a 30 víťazov dostane po 2 vstupenky pre seba a svojho blízkeho. 
O projekte Orange Music Live
Orange prostredníctvom svojho projektu Orange Music Live pozýva na Slovensko pravidelne hviezdy svetovej hudobnej scény. Šnúru hip-hopových lahôdok odštartoval Orange v roku 2006 megakoncertom populárnej skupiny The Black Eyed Peas. Po nich navštívil Slovensko nekorunovaný kráľ amerického hip-hopu Jay-Z, dance-hallová legenda Sean Paul či jeden z najvýraznejších predstaviteľov celosvetového rapu a kráľ západného pobrežia americkej scény Snoop Dogg. Vďaka Orangeu vystúpil na Slovensku v roku 2007 až dvakrát legendárny Joe Cocker a Bratislavu navštívila aj jedna z najväčších hviezd súčasnej americkej pop-music – speváčka Rihanna. Minulý rok si mohli fanúšikovia vychutnať dva skvelé koncerty a naživo si zaspievať so svetoznámym rockerom Lennym Kravitzom a soulovou divou Aliciou Keys. Okrem zvučných mien svetovej pop-music podporil Orange v minulosti aj ďalšie hudobné podujatia ako napr. koncert vynikajúceho kanadského speváka Bryana Adamsa, turné domácej legendy Mekyho Žbirku, koncertné turné slovenskej hip-hopovej špičky H16 a Rytmusa, novú verziu kultového muzikálu Neberte nám princeznú a mnoho ďalších projektov.

Vstupenky/tickets na MASSIVE ATTACK

Top