LEONARD COHEN!!!

LEONARD COHEN!!!

Zdravotný stav Leonarda Cohena sa zlepšuje.
Dobrá správa pre fanúšikov kanadského speváka Leonarda Cohena! Spievajúci básnik, ktorého zdravotný stav neumožnil vystúpenie 13. marca v Bratislave sa rýchlo zotavuje.

Ako sme už avizovali, pripravovaný bratislavský návrat Leonarda Cohena, ktorý sa mal uskutočniť 13. marca, bol presunutý na nový termín 13. októbra. Organizátora k tomu prinútila nečakaná hospitalizácia hudobnej legendy. Diagnóza bola hrozivá – fraktúra bedrového stavca. „Ide o zranenie chrbtice, ktoré si vyžiada niekoľkomesačnú liečbu. Leonard Cohen preto presunul všetky európske koncerty. Sme ale radi, že sa v rámci jeho turné opäť našlo miesto aj pre Bratislavu,“ povedala Jana Mudríková z agentúry Vivien. Kanadský pesničkár, ktorý v septembri minulého roku oslávil 75. narodeniny, sa už dlhšiu dobu sťažoval na náročný program a bolesti v bedrovej časti. Celosvetová hudobná konferencia Pollstar Awards v Los Angeles, na ktorej sa zástupcovia agentúry Vivien zúčastnili bola preto ideálnym miestom, aby sa dozvedeli aktuálny zdravotný stav Leonarda Cohena priamo od jeho manažmentu a lekára. „V súčasnosti nie je dôvod odporúčať Leonardovi Cohenovi operačný zákrok. Zvyčajne sa u podobných zranení vyžaduje 3 až 4-mesačná liečba. Je teraz nevyhnutné, aby si chránil túto časť chrbta a vyvaroval sa akémukoľvek aktívnemu pohybu, fyzickým aktivitám a cestovaniu na dlhé vzdialenosti,“ zaznelo z úst osobného lekára Leonarda Cohena. Zároveň ubezpečil promotérov, že liečba  postupuje úspešne a novým termínom nestojí nič v ceste. Slovenskí fanúšikovia si tak prídu na svoje 13. októbra v bratislavskej Inchebe.

Vstupenky zakúpené na 13. 3. 2010 zostávajú v platnosti na náhradný termín.

V prípade, že náhradný termín nevyhovuje,klienti môžu vrátiť vstupenky na tom predajnom mieste, kde boli zakúpené najneskôr do 31. 3. 2010!

Vstupenky/tickets na koncert Leonarda Cohena

Top