UPRISING WINTER EDITION 2010

Slnečné rytmy v Bratislave už tento víkend!

Horúce letné dni sú ďaleko za nami, a pri dnešních mrazivých teplotách si každý rád zaspomína na atmosféru z letných festivalov. Takáto príležitosť sa nám naskytne už tento víkend. V sobotu 4.decembra sa bude bratislavské MMC otriasať v horúcich karibských rytmoch, kde sa po prvýkrát uskutoční klubová verzia populárneho festivalu Uprising s názvom ‘Uprising Winter Edition’.

Noc plnú pozitívnej energie s atmosférou letného festivalu zaručujú aj potvrdení hostia - veterán svetového reggae Macka B so svojou Roots Ragga Band a nadupaná kapela Irie Révoltés. Tí v sobotu odprezentujú novú show ku svojmu aktuálnemu albumu Mouvement Mondial, takže sa pripravte na energetickú bombu.

Okrem spomínaných kapiel sa o kvalitný výber reggae a dancehallu postarajú selektori z najstaršieho slovenského soundu Jah Division Sound Gang a hostia z Prahy, Jahmusic Lightaz. Festival sa bude okrem MMC odohrávať aj v chillout bare Hopkirk, kde budú počas celého večera hrať dji Young Jay a Bass(t)art.

Začiatok tohto podujatia je naplánovaný na sobotu 4.decembra o 19:00, a prvá kapela vystúpi o 22:00. Viac informácii na festivalovej stránkehttp://www.uprising.sk

VSTUPENKY na UPRISING WINTER EDITION 2010
Na záver pripájame pozvánku na Uprising Winter Edition od Macka B-ho.http://youtu.be/q4ei_PWv9RM

4. DECEMBER 2010
BRATISLAVA - MMC (ex-Babylon, Ymca, Dukla)

MACKA B & ROOTS RAGGA BAND
IRIE RÉVOLTÉS
Jahmusic Lightaz
Jah Division Sound Gang
Dj Young Jay
Dj Bass(t)art

http://www.facebook.com/uprisingreggaefestival

Top