TV Rock LIVE at The Club Bratislava!!!

TV Rock LIVE at The Club Bratislava!!!

LollyPOP Vám prináša daľšiu pecku a to TV ROCK!!!
Po predošlých veľmi úspešných djoch čo sme Vám priniesli ako LAIDBACK LUKE a SIDNEY SAMSON je ďalšia klubovka. Dvojica austrálskych djov je tu pre Vás 27.5. 2011 iba v THE CLUB BRATISLAVA / ex FASHION /.

...TV ROCK vykopol svoju kariéru tým, že vydal debutový singel 'Flaunt It' feat Seany B. D a dosiahol rekord v predaji a dvojitú platinovú platňu v singloch.

TV ROCK si musíme predstaviť ako spoluprácu medzi dvoma najväčšími Austrálskymi DJ / Producentmi, a to medzi Grant Smillie a Ivan Gough. Bezpečne môžeme povedať, že TV ROCK je najhorúcejšie DJ Duo .
TV ROCK sa spojilo s spevákmi ako Nancy Vice, Dino (DJ / producent), Tyler Spencer (Electric Six), Sean B a Abigail Bailey (UK) aby mohli dokončiť svoj debutový album 'Sunshine City'. Čakanie na úspech nenechal na seba dlho čakať a rytmy TV ROCK prenikli do sveta z New Yorku do Ríma do Londýna a Austrálie.
Výsledkom je skvelý mix starej školy s chuťou vrstvené s novú školu jedinečne beaty niet čo dodať vznikol hudobný koktail, na ktorý si príde každý milovník hudby.

TV ROCK získal dve ceny ARIA v roku 2006, za najlepšie tanečné predvedenie a najvyšší predaj jednej sólovej platne. S bohatými skúsenosťami hosťuje na tanečných parketoch po celom svete.
Najznámejšia sa stala jeho spolupráca s Dj a producentom
AXWELLOM na songu ´´IN THE AIR´´

TV Rock - IN THE AIR (Axwell Remix) VIDEO:

http://www.youtube.com/watch?v=HCS-7BjbY0M


Support DJs:

John Culter
dj Kappa

VSTUPENKY/TICKETS na podujatie TV Rock LIVE

Top