ARMIN ONLY

NOVÁ DIMENZIA SHOW V BRATISLAVE

Onedlho je to tu, 10. JÚN 2011 sa blíži a s ním jedna z najdrahších show ktorú Slovensko hosťovalo ARMIN ONLY ´MIRAGE´, 4-násobný najlepší DJ sveta ARMIN van BUUREN, prvý koncert v novej bratislavskej multifunkčnej aréne ZŠ Ondreja Nepelu, 7 svetoznámych spevákov, Metropolitný Orchester Bratislava, holandská Hip-hop - Rocková kapela Bagga Bownz, profesionálni zahraniční tanečníci a artisti pod taktovkou choreografa Kestutusa Baranauskasa a technické zázemie plné dokonalého koncertného zvuku, 250 profesionálnych rotačných svetiel, lasery o výkone 124W, LED steny o rozlohe 200 m², veľa pompéznych pyrotechnických efektov a v neposlednej rade atypické pódium o rozlohe 500 m² s niekoľkými výťahmi a rotačnými štvortonovými mechanizmami vyrobenými len pre túto show. Uviedli sme hlavné superlatívy tohto ohromujúceho 9 hodinového spektakulárneho predstavenia, ktoré uspokojí aj najnáročnejšieho návštevníka.
Na albume Mirage spolupracovali svetoví speváci, ako na cenu Grammy nominovaná Nadia Ali, Sophie Ellis Bextor, BT, Christian Burns, Susana, Laura V, Ana Criado, a nechýbali ani Ferry Corsten, Eller van Buuren, Winter Kills, Sophie a Adam Young. 

ARMIN ONLY ´MIRAGE´ - BRATISLAVA DOKUMENT
http://www.vimeo.com/22073924
 
Táto svetová show je bez akýchkoľvek kompromisov, šitá na mieru Bratislave a pripravuje nám ju renomovaná holandská agentúra ALDA Events, ktorá strávi v Bratislave v počte 35 ľudí celý týždeň. ALDA Events bola nominovaná za najlepšieho globálneho promotéra v prestížnej ankete IDMA (International Dance Music Awards), ktorá sa každoročne udeľuje v Miami. Doposiaľ sa uskutočnilo 7 edícií show Armin Only ´Mirage´ na 4 kontinentoch a to v mestách Utrecht, Kiev, Buenos Aires, Melbourne, Beirut, St. Petersburg a Poznaň. Dokopy ich navštívilo 131 000 spokojných účastníkov.

ARMIN ONLY ´MIRAGE´ - WORLD TOUR DOKUMENT
www.youtube.com/watch?v=hfgIgjgoVjk

Táto show oslovuje desaťtisíce ľudí po celom svete a to nielen iba priaznivcov tanečnej hudby, ale aj ľudí, ktorí sa takéhoto eventu zúčastnili po prvý krát a ich nadšenie nemalo konca. Garancia novej dimenzie show je zrejmá, a motto, ktoré je spojené s touto show: Len keď sa zúčastníš pochopíš, je viac než výstižné.
Táto show bude jedinečná a exkluzívne na Slovensku, v sezóne sa neuskutoční už nikde v Európe. Príďte privítať leto veľkolepo a zúčastnite Armin Only ´Mirage´. 
Armin Only ´Mirage´. Vstupenky si môžete zakúpiť na
www.ticketportal.skv cene od 39 Euro, vrátane všetkých poplatkov. Všetky informácie a rezervácie výhodných hotelových balíčkov v bratislavských hoteloch Radisson Blu Carlton a Hotel Aston nájdete nawww.arminonly.sk
Do pozornosti dávame možnosť vyhrať stretnutie (Meet and Greet) s Arminom van Buurenom, ktoré budete môcť vyhrať, sledujtewww.arminonly.sk

TV SPOT:
www.youtube.com/watch?v=yid7JZhiyPE

TRAILER:
www.youtube.com/watch?v=mwIIJdYelHk&feature=player_embedded
 
Zdroj:www.arminonly.sk       

Top