Bullet For My Valentine

Plánovaný koncert Bullet For My Valentine, ktorý sa mal uskutočniť 4.7. v Bratislave, bol zrušený, rovnako ako všetky ostatné letné show (mimo festivalov).

Vyjadrenie kapely:
 
 Bullet For My Valentine boli nútení zrušiť svoje plánované koncerty, ktoré sa mali uskutočniť v období tohtoročných letných festivalov. Dôvodom sú osobné dôvody niektorých členov kapely. Hlboko sa ospravedlňujeme všetkým fanúšikom, ktorí na kapelu čakali, a sľubujeme, že sa v dohľadnej dobe pokúsime potvrdiť nové termíny pre tieto koncerty. Prosíme o pochopenie a děkujime za vašu trpezlivosť.
 
 "Management Bullet For My Valentine"

Klient môže vrátiť vstupenky na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpil.

V prípade, ak si klient zakúpil vstupenku prostredníctvom internetu - CARDPAY, musí originál vstupenku vrátiť priamo na centrále Ticketportal, Radlinského 6 (po 1.8.2012 z dôvodu presťahovania na Radlinského 27) v Bratislave, alebo zaslať originál vstupenku poštou spolu so žiadosťou o vrátenie vstupného s číslom účtu, detailom transakcie, a v prípade vstupeniek vytlačených formou Hometicket, taktiež čestné prehlásenie, že si klient bude nárokovať vrátenie peňazí len raz.

Top