Le Grande House with Hardwell

POZOR!!!
Veľkolepá party Le Grande House with Hardwell sa nezadržiteľne blíži a my Vám prinášame posledné dôležité informácie.
Z dôvodu nepriaznivého počasia, ktoré nám na Piatok 23.9. veští  9°C a nepriaznivý silný vietor sú organizátori nútení voliť plán B, ktorým je zmena miesta konania z lúky Zlatých Pieskov na obľúbený priestor veľkých koncertov – MMC /Majestic Music Club/na Karpatskej ulici 2 v Bratislave.
MMC je nadštandardne technicky vybavený a prispôsobený pre bezproblémovú realizáciu veľkých koncertov. Členitý priestor zabezpečí ľahkú orientáciu na ploche, ako aj vo VIP priestor, ktorým je kaskádovité schodište zabezpečujúce intenzívnejší zážitok. Priestor VIP je obmedzený počtom 400 ľudí.
Viac informácií na
www.charlieclubbers.net .

Pôvodné vstupenky zostávajú aj naďalej v platnosti. Klientom, ktorým nebude vyhovovať zmena miesta konania môžu vrátiť vstupenky na tom predajnom mieste, kde boli zakúpené. Klienti, ktorí si vstupenku zakúpili prostredníctvom internetu, môžu vstupenku vrátiť LEN na centrále Ticketportal na Radlinského ulici č. 6 v Bratislave alebo poslať žiadosť o vrátenie penazí spolu so vstupenkami poštou na adresu Ticketportal, Radlinského 6 (po 1.8.2012 z dôvodu presťahovania na Radlinského 27), 811 07 Bratislava.
Vstupenky je možné vrátiť najneskôr do 26.9.2011

VSTUPENKY/TICKETS na podujatie Le Grande House with Hardwell

Top