ZRUSENE-Činohra DON QUIJOTE,9,10.3.2012 19:00

Predstavenie Činohra Don Quijote, ktoré sa malo konať dňa 9. a 10.3.2012 o 19:00 hod. v Divadlo Cassia, Košice je ZRUŠENÉ !

Klienti môžu vrátiť vstupenky na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenku prostredníctvom internetu - CardPay/TatraPay - musí originál vstupenku vrátiť priamo na centrále Ticketportal, Radlinského 6 (po 1.8.2012 z dôvodu presťahovania na Radlinského 27) v Bratislave, alebo zaslať originál vstupenku poštou spolu so žiadosťou o vrátenie vstupného s číslom účtu, detailom transakcie, a v prípade vstupeniek vytlačených formou HomeTicket aj čestné prehlásenie, že si klient bude nárokovať vrátenie peňazí len raz.

Ospravedlňujeme sa všetkým priaznivcom divadelných činohier. Predstavenie DON QUIJOTE 9. a 10. marca 2012 sme museli zrušiť pre chorobu hlavného predstaviteľa - Oldřicha Kaisera, ktorá naďalej pretrváva od januára 2012. Budeme sa znažiť dohodnúť náhradný termín tohto predstavenia, nevieme ho však zaručiť v tomto roku, pre veľkú vyťaženosť hlavných predstaviteľov Oldřich Kaisera a Jiřího Lábusa. Vaše Divadlo CASSIA Košice

Ďalšie informácie na :
http://www.ticketportal.sk/tp_zmeny.asp
http://www.ticketportal.sk/tp_novinky.asp
http://www.ticketportal.sk/tp_spravy.asp

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.

Top