UPRISING REGGAE FESTIVAL 2012

Uprising Reggae Festival oslávi svojich 5 rokov 24. - 25. Augusta


Zdá sa to neuveriteľné, ale festival Uprising je tu s nami už 5 rokov. Za tento čas prešiel veľmi dlhú cestu. Našiel si svoje neodmysliteľné miesto na kultúrnej mape Slovenska a celej Európy. Minulý rok sa zapísal medzi top 40 európskych festivalov. Priniesol na Slovensko množstvo významných interpretov a hviezd zo sveta reggae, dancehall, hiphop, dub, dubstep a urban & world music a návštevníci sa mu za to každým rokom odvďačili čoraz vačšiou účasťou.
V lete oslávi Uprising na bratislavských Zlatých pieskoch svoje prvé jubileum  a sľubuje fantastický program, energiu a zábavu. Nasvedčuje tomu dlhoočakávaný prvý ohlásený headliner, jamajsko-americký interpret Tarrus Riley, aktuálna špička svetovej reggae scény, charizmatický spevák a geniálny textár. Na konte má tri úspešné albumy, množstvo hitov a hodnotné ocenenia od Reggae Academy Awards a EME Awards ako "Umelec roka", "Spevák roka", "Kultúrny umelec roka", "Skladba roka", "Najlepší reggae song roka", či "Ocenenie za prínos do hudby". Na Uprisingu vystúpi s The Blak Soil Band, kapelou legendárneho jamajského saxofonistu Deana Frasera. Očakávať môžete naozajstnú hudobnú lahôdku, ktorú si zaručene zamilujete.

Druhým ohláseným vystupujúcim je nemecká kapela, ktorá si už pred rokmi podmanila hlavné pódium a všetkých návštevníkov Uprisngu Irie Revoltés. Pre obrovský záujem fanúšikov ich Uprising opäť pozval rozvibrovať celé Zlaté piesky.

Dôležitá informácia pre návštevníkov je, že 2. apríla Uprising spúšťa predpredaj v sieti ticketportál a prvých 300 lístkov pripravil pre svojich najvernejších fanúšikov za 17 eur, potom cena stúpne na 23 eur.

Nalaďte sa na atmosféru Uprisingu touto upútavkou:

http://www.youtube.com/watch?v=0H_L-SDGdWo&feature=youtu.be

VSTUPENKY/TICKETS na podujatie UPRISING REGGAE FESTIVAL 2012

Top