MISS SLOVENSKO 2012

MISS SLOVENSKO 2012
Dátum: 27.04.2012
Miesto konania: Incheba - Expo Aréna, hala C, Bratislava
Čas: 19:30 hod.

Finále Miss Slovensko bude sprevádzať veľkolepá fashion show

Prípravy 17. ročníka prestížnej súťaže krásy Miss Slovensko, ktorú organizujú Produkčný dom Forza, Oklamčák Production a TV JOJ, vrcholia. Už v piatok
27. apríla sa v bratislavskej Inchebe a v priamom prenose TV JOJ uskutoční očakávané finále, ktoré bude tento roku sprevádzať veľkolepá fashion show v réžii Jeffa Minaříka.

Dvanásť pôvabných finalistiek predvedie počas večera celkovo 72 rôznych stylingov a modelov - plavky svetoznámej značky Victoria´s Secret, exkluzívne modely od 12 slovenských návrhárov, odvážne, extravagantné kolekcie vytvorili pre dievčatá slovenské módne návrhárky Michaela Ľuptáková i Jana Jurčenko a svoje tanečné schopnosti predvedú finalistky v trendy stylingu od Aftershocku a v choreografii Milana Miňa Kereša so skupinou The Pastels. ,,Charakter veľkolepej fashion show bude naplnený vďaka výnimočnosti 72 stylingov, a samozrejme vďaka krásnym finalistkám, z ktorých chce každá jedna zažiariť,“ hovorí tvár a hovorkyňa súťaže Miss Slovensko Magdaléna Šebestová, ktorá dnes na tlačovej konferencii v bratislavskom hoteli Double Tree by Hilton informovala aj o zložení tohtoročnej osemčlennej poroty Miss Slovensko 2012.

Finálovú dvanástku tých najkrajších dievčat Slovenska budú sledovať nielen diváci v sále a pri obrazovkách TV JOJ, ale aj porota, do ktorej tento rok zasadnú – spisovateľ Michal Viewegh, filmový producent Rudolf Biermann, producent Jaro Slávik, choreograf Milan Kereš, moderátor TV JOJ i manažér Nadácie TV JOJ Ľuboš Sarnovský, fotografka Petra Ficová, Miss ČR 2009 Aneta Vignerová a predsedníčkou poroty bude tvár a hovorkyňa projektu Miss Slovensko Magdaléna Šebestová.

Osemčlenná porota napokon zvolí víťazku titulu Miss Slovensko 2012, ktorá bude Slovenskú republiku reprezentovať na medzinárodnej súťaži Miss WORLD. Titul Miss SYMPATIA zase získa finalistka, ktorá dostane najviac hlasov od esemeskujúcim divákov. Výťažok z tohto esemeskového hlasovania, ktoré potrvá až do posledných minút priameho prenosu, poputuje spolu s výťažkom z charitatívnej zbierky na pomoc rodinám s detskými onkologickými pacientmi.

Možnosť vyjadriť sympatie svojej favoritke dostali aj priaznivci internetu, ktorí na jednotlivých internetových stránkach volia Miss Internet 2012, Miss Kláštorná, Miss Viaderm a Miss Marionnaud. O nositeľke titulu Miss HLAS 2012 zase rozhodujú poslucháči Rádia Europa2 a o predstaviteľke Miss Press 2012 akreditovaní novinári.

K hlavným cenám, ktoré získa víťazka Miss Slovensko 2012 patria honorovaná zmluva  na 33 tisíc eur s Produkčným domom Forza, nový Volkswagen Beetle so sadou pneumatík Matador, byt s predzáhradkou v rezidenčnom projekte Pod vŕškami, dovolenka na Kapverské ostrovy od CK Hydrotour. Okrem toho získa množstvo ďalších hodnotných cien a darčekov. Podobne ako prvá i druhá vicemiss Slovensko, o ktorých tiež rozhodne porota. Prvá vicemiss Slovensko 2012 bude okrem toho reprezentovať našu krajinu na medzinárodnej súťaži krásy Miss International.

Vstupenky na MISS SLOVENSKO 2012

Top