Kapela NIL prichádza s novým videoklipom!

Kapela NIL prichádza s novým videoklipom

Dátum/Date: 5.5.2012, 20:30hod.
Miesto konania/Place of event: Randal Club, Karpatská 2, Bratislava

Kapela NIL, ktorá už túto sobotu vystúpi v bratislavskom Randal Clube prichádza s novým videoklipom. Video bolo natočené na tohtoročnom spoločnom turné s kapelou Marty Jandovej, Die Happy. Skladba Dirty Waste je ako aj ostatné skladby z albumu Dirty veľmi osobná, čo je cítiť aj v prejave speváčky Hanky Kosnovskej, ktorá sa nebojí pracovať s hlasom. Väčšinou využíva silný spev, pri ktorom Vám naživo naskočia zimomriavky, ale dokáže sa aj „skľudniť“ a využiť jemnejšie polohy. S ostatnými členmi kapely vytvára skvelú symbiózu.
Je to jednoducho kapela, ktorú si treba prísť vypočuť a pozrieť na vlastné oči.
5. mája vystúpi spolu s kapelou Mind the Gap/SK/ v Randal Clube.
Video!

Kapela Nil existuje už od roku 2002. Od svojho vzniku kapela odohrala viac ako tri stovky koncertov (vrátane festivalových vystúpení na Rock For People, Colours of Ostrava, Masters Of Rock, Trutnov Open Air a mnohých ďalších). V roku 2005 preskakovala Čechomoru na ich medzinárodnom turné a v minulom roku kapele Marty Jandovej Die Happy v susednom Česku. Behom svojej existencie NIL koncertoval i za hranicami ČR a to konkrétne v Poľsku, Nemecku, Taliansku a Holandsku. V roku 2007 im vyšiel debutový album „The River Spring“.

Talentovaná rocková štvorica nahrala minulý rok už v poradí druhý album s názvom „Dirty“ pod producentským dohľadom Ecsona Waldese v Studiu Biotech. Anglicky spievané melodické rockové pesničky sa opierajú o výbornú zohratosť kapely a uhrančivý prejav a vokál. Skladby sa stali aranžérsky prepracovanejšie a vďaka obrovskej energii Hanky Kosnovskej sa dravo zakusujú do poslucháčov.
Vstupenky na pravú rockovú show sú v predaji exkluzívne v sieti Ticketportal.sk.

Vstupenky na podujatie NIL & Mind the Gap v predaji!

Top