ZRUŠENÉ - Cyrano, alebo Balabilé o Nose - 20.5.2012 o 19:00 hod.

Predstavenie Cyrano, alebo Balabilé o Nose , ktoré sa malo konať dňa 20.5.2012 o 19:00 hod. v divadle Loď - Divadlo v podpalubí, je z technických príčin ZRUŠENÉ !

Klienti môžu vrátiť vstupenky na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili do 12.6.2012
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenku prostredníctvom internetu - CardPay/TatraPay - musí originál vstupenku vrátiť priamo na centrále Ticketportalu, Radlinského 6 (po 1.8.2012 z dôvodu presťahovania na Radlinského 27) v Bratislave jedným z nasledovných spôsobov:

 • osobne, aj s lístkami (alebo Hometicket), kde klientovi budú vrátené peniaze v hotovosti. V prípade, ak príde iná osoba ako je v registrácii, je potrebné splnomocnenie na prevzatie peňazí. Pri vstupenkách s typom vyzdvihnutia formou HomeTicket aj čestné prehlásenie, že si klient bude nárokovať vrátenie peňazí len raz (stačí vypísať na centrále, kde dostanete tlačivo),
  • mailom, na reklamacie@ticketportal.sk, spolu so žiadosťou o vrátenie peňazí, číslom účtu, detailom transakcie a v prípade vstupeniek s typom vyzdvihnutia formou HomeTicket poslať aj lístky v prílohe (najlepšie vo formáte PDF). Ak boli vytlačené originál vstupenky, tak zaslať poštou na adresu Ticketportal SK s.r.o, Radlinského 6 (po 1.8.2012 z dôvodu presťahovania na Radlinského 27), 811 07 Bratislava,
   • poštou, zaslať vstupenky spolu so žiadosťou o vrátenie peňazí s číslom účtu, detailom transakcie, na vyššie uvedenú adresu. V prípade vstupeniek s typom vyzdvihnutia formou HomeTicket poslať aj lístky spolu s čestným prehlásením, že vstupné si klient budete nárokovať iba raz do 12.6.2012.

    Klientom, ktorí si zakúpili vstupenky na 20.5.2012, ostávajú v platnosti aj na termín 12.6.2012 o 19:00 hod.

    Ďalšie informácie na :
    http://www.ticketportal.sk/tp_zmeny.asp
    http://www.ticketportal.sk/tp_novinky.asp
    http://www.ticketportal.sk/tp_spravy.asp

    Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.

Top