Martin Chodúr: exkluzívny koncert a krst CD Manifest

Martin Chodúr: exkluzívny koncert a krst CD Manifest

Hudobný klub Rock Cafe privíta skutočnú superstar. Martin Chodúr tu pokrstí svoj nový album Manifest už 24.5. Krst je spojený s exkluzívnym koncertom.

Martin Chodúr prešiel od doby svojho  debutového albumu  Let's Celebrate dlhú cestu. Svojím druhým albumom s názvom Manifest dnes znovu dokazuje, že má naozaj  výnimočný talent. Dvanásť piesní, dvanásť štýlov, dvanásť nálad a jeden hlas, ktorý všetko zjednocuje. Od bigbandového „Nedáváš mi, lásko, vůbec nic", cez Tom Waitsovskou „Je to dávno pryč", až po velkolepé finále s orchestrom a zborom „Ve vlnách". Jednoducho album nabitý veľkým hlasom naprieč  hudobnými štýlmi, plný neopozeraných, neopočúvaných  nápadov a muzikantského citu.

„Z kúta do kúta, z piesne do piesne. Mantinely nastavené obmezenou rukou. Urobiť  jedno, vystriedať s druhým. Vplávať  do stredného prúdu a lapať po dychu doma pri piane. Obliekať  sa do šablóny – srdcom som  „hlavne model" a peniaze sú  až na prvom mieste. Kto povie nie?  Otázka je jasná a Manifest je odpoveďou…" Martin Chodúr.

VSTUPENKY/TICKETS na podujatie Martin Chodúr: exkluzívny koncert a krst CD Manifest

Top