ANIMA ALLEGRA – Radostná duša

ANIMA ALLEGRA – Radostná duša

Dátum : 16. - 22. apríla 2018
Miesto: Prievidza, Bratislava, Košice, Poprad

Vstupenky

Pondelok
16
Apr
19:00
ANIMA ALLEGRA – Radostná duša
Streda
18
Apr
19:00
ANIMA ALLEGRA – Radostná duša
Piatok
20
Apr
19:00
ANIMA ALLEGRA – Radostná duša
Nedeľa
22
Apr
18:00
ANIMA ALLEGRA – Radostná duša
Aréna Poprad

Poprad

Popis podujatia

Klaunovský program “ANIMA ALLEGRA” – Radostná duša

SHOW SLOVAKIA predstavuje umelcov najslávnejšieho cirkusu na svete "CIRQUE DU SOLEIL" a legendárneho klaunovského divadla " LICEDEI" z Petrohradu , ktorí predvedú jedinečnú šou bez slov.

ANIMA ALLEGRA – jedinečný program, ktorý predstavuje syntézu pantomímy a klaunovského umenia v podaní najlepších petrohradských umelcov svetového formátu. Predstavia vám svoje kultové čísla, ktoré sa stali neodmysliteľnou súčasťou ich vystúpení. Čísla, s ktorými dobili scénu a cirkusy na celom svete (USA, Kanada, Spojené kráľovstvo, Švajčiarsko, Taliansko, Španielsko, Francúzsko, Nemecko, Fínsko, Švédsko atď.)
Vďaka tejto očarujúcej dvojhodinovej rozprávke sa publikum, bez toho, aby si to všimlo, stáva jediným celkom, pretože každý z návštevníkov sa na okamih mení na hrdinu magického príbehu, ktorý sa odohráva pred jeho očami. Predstavenie sa hrá v tradičnom prevedení: klaunovské slzy a divácky smiech, poetické klaunovské umenie na najvyššej úrovni, vytvárajúce atmosféru radostného smútku, a klasické klaunovské umenie, vďaka ktorému budete od smiechu plakať.
Celý príbeh je preniknutý svetlom, naplnený nádhernou autorskou hudbou a absolútne neopakovateľnou estetikou starého a nového cirkusu.
Vysoká profesionálna úroveň hercov a unikátnosť ich čísel zaručujú plnohodnotne strávený čas s rodinou a uspokojenie vysokých estetických požiadaviek každého, dokonca aj najnáročnejšieho diváka.

Dĺžka podujatia : 120 min.

Galéria

picture ANIMA ALLEGRA – Radostná duša

Na mape

Top