Andrea Zimányiová & band (Okno do duše TOUR 2017)

Andrea Zimányiová & band (Okno do duše TOUR 2017)

Dátum :
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Kráľovná slovenského Šansónu prichádza s novým koncertným programom – Okno do duše. Na koncerte zaznejú, okrem vašich obľúbených piesni, nádherné šansóny z Andreinho nového CD a môžete sa tešiť na neopakovateľný šansónový zážitok v podaní tejto speváckej Divy a jej bravúrnej kapely.

Zloženie kapely:
Andrea Zimányiová - spev
Juraj Burian - gitara
Anton Zajaček - bicie
Erik Dimitrov - klavír
Tamás Belicza - basgitara
Viliam Majer – akordeón

Zľavy/Discounts:
20% ZŤP / Dôchodca (zľavu je možné uplatniť iba na predajných miestach) vzťahuje sa na koncert:
24.5.2017 o 19:00hod., Malé koncertné štúdiu Slov. rozhlasu - Bratislava

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Andrea Zimányiová & band - 14.5.2017 o 19:00 hod.

Predstavenie Andrea Zimányiová & band, ktoré sa malo konať dňa 14.5.2017 o 19:00 hod. v Dome kultúry Pezinok - Malá sála, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 8.9.2017 o 19:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Na nový dátum budú vydané nové vstupenky na predajnom mieste, kde boli zakúpené a to do 15.5.2017.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 15.5.2017!

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 15.5.2017 doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 15.5.2017 nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 65, 810 05 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 65, 810 05 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top