BUTY

Ateliér Babylon
BUTY

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 16.03.2018 o 20.00 h
Miesto konania/Place of event: Ateliér Babylon, Bratislava

František, Vrány, Krtek, Mám jednu ruku dlouhou, Jednou ráno, Nad stádem koní, to je jen stručný výpočet hitov, ktoré má na svedomí skupina Buty. Zakladajúcimi členmi sú Richard Kroczek a Radek Pastrňák. V hudbe kapely sa miesi viacero hudobných žánrov – od rocku, folku, ethno, jazzu až po reggae. Ich piesne sú tiež výnimočné nápaditými a často vtipnými textami. Buty majú na konte 8 štúdiových albumov, pričom každý sa výrazne odlišuje od ostatných. K najväčším hitom skupiny patrí „Pískej si pískej“, pieseň k Svěrákovmu filmu Jízda „Ppoommaalluu“, skladba „Mám jednu ruku dlouhou“, „Normale“ inšpirované hudbou Gorana Bregoviča, až po „Hajcman blues“ k filmu Roberta Sedláčka Sráči. Skupinu Buty dnes tvoria gitarista a spevák Radek Pastrňák, hráč na bicie Richard Kroczek, basgitarista Petr Vavřík, klávesák Milan Nytra a hráč na dychové nástroje Milan Straka.

Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Na mape

Odporúčané

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - BUTY - 2.2.2018 o 20:00 hod.

Predstavenie BUTY, ktoré sa malo konať dňa 2.2.2018 o 20:00 hod. v Ateliér Babylon, Bratislava, je z dôvodu choroby člena kapely ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 16.3.2018 o 20:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 6.2.2018!

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 6.2.2018 doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 6.2.2018 nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top