DETSKÉ PREDSTAVENIE – Veľkí herci malým deťom 2

DETSKÉ PREDSTAVENIE – Veľkí herci malým deťom 2

Dátum :
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia


- detské predstavenie žačína poobede o 15:30 (teda nie večer o 19:00)
-  zahráme vám 2.diel rozkošných klauniád divadla Úsmev s pesničkami známych slovenských hercov z úspešného projektu Sisy Michalidesovej Veľkí herci malým deťom.  Hosť programu – herec / herečka.
- Gagové predstavenie pre deti od 4 rokov a rodičov do 100 rokov. Predstavenie je vždy iné a nápadité!
- Hrajú: S.Michalidesová,  A.Michalidesová (aj réžia), V.Hanák, L.Tischler, R.Gregorička a ďalší

www.divadlousmev.sk

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - DETSKÉ PREDSTAVENIE – Veľkí herci malým deťom 2 - 8.4.2018 o 15:30 hod.

Predstavenie DETSKÉ PREDSTAVENIE – Veľkí herci malým deťom 2, ktoré sa malo konať dňa 8.4.2018 o 15:30 hod. v LOĎ - Divadlo v podpalubí, Bratislava, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 22.4.2018 o 15:30 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 12.4.2018!

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 12.4.2018 doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 12.4.2018 nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top