DIRE STRAITS experience

DIRE STRAITS experience

Dátum: 1. - 3. marca 2019
Miesto: STEEL ARÉNA Košice, HANT ARÉNA BRATISLAVA (ŠH Pasienky) Bratislava

Vstupenky

Piatok
1
Mar 2019
20:00
DIRE STRAITS experience
Nedeľa
3
Mar 2019
20:00
DIRE STRAITS experience

Popis podujatia

THE Dire Straits EXPERIENCE

Legendárna kapela Dire Straits, ktorá so svojimi 120 miliónmi predaných albumov prepisovala rockovú históriu a vypredávala tie najväčšie štadióny, sa na čele s Markom Knopflerom dostala na najvyššiu pomyselnú hudobnej métu. Tá trvala v najzákladnejším zložení celých 15 rokov, avšak masívny záujem o kapelu pokračoval aj po odchode Marka, ktorý sa začal koncom osemdesiatych rokov venovať vlastným projektom. Súčasné zoskupenie Dire Straits s hlavičkou Experience teraz vyráža po rokoch na svetové turné a za účasti niekoľkých pôvodných členov si môžete vychutnať neopakovateľnú šou.
Neoceniteľní hudobníci, držitelia cien Grammy, ako saxofonista Chris White, kytatista Terence Reis, na bicie Chris Whitten, klávesista Simon Carter, Tim Walters a James Powell sa práve preháňa svetovými mestami, ktoré niektoré už hlási "sold out" (vypredané).
Na slovenskom sa môžete tešiť na dve zastávky! Jedna prebehne 1.3.2019 v Košiciach Steel Arena. Tá druhá 3.3.2019 v Bratislave Hant Arena!

LIMITOVANÁ EDÍCIA VSTUPENIEK MEET & GREET UMOŽŇUJE ICH MAJITELOM OSOBNÉ STRETNUTIE S KAPELOU!
Meet & Greet prebehne pred koncertom, je potrebné dostaviť sa o 19:00 k pokladni na mieste konania.

V cene vstupeniek na VIP (a vstupeniek VIP Meet & Greet) je tiež občerstvenie formou teplého a studeného rautu a neobmedzená konzumácia pivo / víno / nealko po celú dobu koncertu.

Neváhajte! Zvýhodnené štartovacie ceny platia len do 31. októbra 2018! Vstupenky v distribúcii na predajných miestach Ticketportal a alebo ich môžete zakúpiť a vytlačiť on-line priamo na ticketportal.sk - HOMEtickets !!

Ďalšie info:
zľavy NIE / bezbariérový prístup ÁNO / sektor "ZŤP / P-DISABLED" je určený pre vozíčkarov, držiteľov preukazu ZŤP / P a sprievod ZŤP / P (jedna osoba) / Každý návštevník musí mať vlastný vstupenku.

Košice - vozíčkar + doprovod 19 miest vyhradenych v sektore B12 rad 16 - cena 40 Eur ,-

Na mape

Top