DJ BATTLE

DJ BATTLE

Dátum: 22. februára. 2019
Miesto: Club Hron, Podunajské Biskupice, Bratislava

Vstupenky

Piatok
22
Feb 2019
21:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané

Popis podujatia

DJ BATTLE je prvé vydanie, kde sa stretnú dídžejské legendy: Dušan Marušák a Julo Loderer. Sily si pomerajú, každý svojim štýlom hudby. Táto skvelá akcia vás určite roztancuje a nenechá vás sedieť, už 22.februára u nás v club HRON!

Dátum : 22.2.2019
Čas : 21.00 hod
Vstupné : 9€
Vstup od 18 rokov.

VSTUP: Club si vyhradzuje právo zamedziť vstup osobám, ktoré vzbudzujú oprávnené pochybnosti o konaní a správaní sa v súlade s prevádzkovým poriadkom – napr. osoby pod vplyvom alkoholu a iných návykových látok, agresívne správanie a tď. Posúdenie skutočností je v kompetencií personálu. Vstup od 18 rokov, na každý event!
CENA VSTUPENKY: Cena vstupenky sa môže líšiť nasledovne : iná hodnota v predpredaji a iná po začatí eventu.
REZERVÁCIA MIEST: Zakúpené vstupenky na event zahŕňajú aj rezerváciu miesta a to maximálne na 1 hodinu od začatia eventu! Po tomto čase budú miesta uvoľnené a znovu sprístupnené na ďalší predaj. Naša povinnosť nieje vrátenie peňazí! Povinnosťou clubu nie je vrátenie peňazí, pri neskorom príchode na event. Rezervácie miest, priamo v clube HRON je na dobu maximálne 1 deň! Club si vyhradzuje právo na zmenu sedenia / miesta / z organizačných dôvodov.
VSTUPENKY: Predaj vstupeniek na predpredaji, bude ukončený v deň vystúpenia o 15.00 hod.

Na mape

Top