Diabolské flamenco - Tanec od A-po Z

Diabolské flamenco - Tanec od A-po Z

Dátum: 1. apríla. 2011
Miesto: žž (nepouzivat) Istropolis Bratislava

Vstupenky

Piatok
1
Apr 2011
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Diabolské flamenco - Tanec od A-po Z

Popis podujatia

1.4 Bratislava- Istropolis
2.4- Nitra - PKO - Zrušené
4.4 - Košice- Infinity Arena - Zrušené
5.4 - Liptovský Mikuláš - Liptov Arena  - Zrušené
6.4 - Prievidza -City Arena - Zrušené

Všetky predstavenia začínajú o 19.00

Projekt Diabolské flamenco spája dva hudobné svety. Ohnivé španielske flamenco a štylizovaný slovenský folklór. Za názvom Diabolské flamenco sa skrývajú Ján Berky Mrenica , Diabolské husle, akordeonista Michal Červienka, tanečno umelecká skupina Čarovné Ostrohy a ich špeciálny hosť, španielska flamenco tanečnica Bettina Castaňo.
Jedinečné predstavenie, ktoré prepája slovenskú a španielsku ľudovú hudbu, budete mať možnosť uvidieť už od 1 .apríla v niekoľkých slovenských mestách.

Bettina Castaňo, ktorá je považovaná za jednu z najlepších flamenco tanečníc na svete, neprichádza na Slovensko po prvý krát. Pred desiatimi rokmi spolu s Diabolskými huslami vypredala mnoho športových hál. Castaňo vo svojich choreografiách experimentuje s world music a čiastočne odstupuje od tradičného flamenca, čím dáva svojím  tancom nový dych. Nadišiel ten správny čas zopakovať si úspech. Do obnoveného projektu vstúpil známy akordeonista Michal Červienka a skupina Čarovné Ostrohy, predstavitelia najdynamickejšieho folklóru na slovenskej scéne. 

 

Galéria

picture Diabolské flamenco - Tanec od A-po Z

Na mape

Top