FrontFest 2016

FrontFest 2016

Dátum :
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 26.11.2016 o 19:00hod.
Miesto konania/Place of event: Event House, Bytčická cesta 16, Žilina
Cena/Price:
Vstupenka na voľné státie: 13,-Eur
Vstupenka Super VIP: 65,-Eur
(v cene je neobmedzené množstvo konzumácie alko a nealko nápojov, ľahké občerstvenie)

Popis/Description:
Účinkujú:
POLEMIC
Peter Bažík
Dominika Mirgová
DJ P.M.C
Puding pani Elvisovej

Rádio Frontinus oslavuje svoje 23. narodeniny a Vy pri tom nesmiete chýbať! Účasť na najväčšom jesennom (Katarínskom) festivale potvrdil víťaz šou X-factor Peter Bažík, taktiež Dominika Mirgová, Puding pani Elvisovej a headliner večera POLEMIC. Toto všetko v sprievode nadupaného zvuku a svetiel. Párty až do skorých ranných hodín potiahne legenda Česko-Slovensko-Poľského Dj-ingu, DJ P.M.C.
Celý program festivalu bude zároveň prenášaný naživo do éteru rádia Frontinus.
Tešíme sa na Vás!
(zmena programu vyhradená)

Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavu

Bližšie info na www.frontfest.sk

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - FrontFest 2016 - 26.11.2016 o 19:00 hod.

Predstavenie FrontFest 2016, ktoré sa malo konať dňa 26.11.2016 o 19:00 hod. v Event House, Žilina, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. priamo na centrálu Ticketportalu, Radlinského 27 v Bratislave.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenku prostredníctvom internetu musí originál vstupenku vrátiť priamo na centrále Ticketportalu, Radlinského 27 v Bratislave jedným z nasledovných spôsobov:

 • osobne, aj s lístkami (alebo HomeTicket vstupenkami), kde klientovi budú vrátené peniaze v hotovosti. V prípade, ak príde iná osoba ako je v registrácii, je potrebné splnomocnenie na prevzatie peňazí. Pri vstupenkách s typom vyzdvihnutia formou HomeTicket aj čestné prehlásenie, že vstupenky nefalšoval a nezneužil a vrátenie peňazí si klient bude nárokovať len raz (stačí vypísať na centrále, kde dostanete tlačivo),
  • mailom, na reklamacie@ticketportal.sk, spolu so žiadosťou o vrátenie peňazí, detailom transakcie a v prípade vstupeniek s typom vyzdvihnutia formou HomeTicket poslať e-mailom aj lístky v prílohe (najlepšie vo formáte PDF) spolu s čestným prehlásením, že vstupenky nefalšoval a nezneužil a vrátenie peňazí si klient bude nárokovať len raz. Detail transakcie musí obsahovať dátum, sumu a príjemcu. Detailom transakcie sa myslí potvrdenie z prehľadu obratov na Vašom účte. Ak boli vytlačené originál vstupenky, tak zaslať poštou na adresu Ticketportal SK s.r.o., Radlinského 27, P.O.Box 65, 810 05 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená. Ak ste platili zo zahraničného účtu a želáte si vrátiť peniaze na iný zahraničný účet, ako ten, z ktorého bola platba hradená, je potrebné priložiť údaje o danom účte (SWIFT, IBAN, názov účtu, názov a poštovú adresu banky) spolu so súhlasom, že poplatky za vrátenie peňazí na iný zahraničný účet budete znášať v plnom rozsahu. Poznámka: V prípade zaslania žiadosti o vrátenie peňazí formou e-mailu na reklamacie@ticketportal.sk, nie je potrebné vstupenky vo forme HomeTicket doposielať poštou ak ste ich poslali v prílohe e-mailu ako PDF súbor alebo ako ich sken,
   • poštou, zaslať vstupenky spolu so žiadosťou o vrátenie peňazí a detailom transakcie, na adresu Ticketportal SK s.r.o., Radlinského 27, P.O.Box 65, 810 05 Bratislava. Detail transakcie musí obsahovať dátum, sumu a príjemcu. Detailom transakcie sa myslí potvrdenie z prehľadu obratov na Vašom účte. V prípade vstupeniek s typom vyzdvihnutia formou HomeTicket poslať aj lístky spolu s čestným prehlásením, že vstupenky nefalšoval a nezneužil a vrátenie peňazí si klient bude nárokovať len raz. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená. Ak ste platili zo zahraničného účtu a želáte si vrátiť peniaze na iný zahraničný účet, ako ten, z ktorého bola platba hradená, je potrebné priložiť priložiť údaje o danom účte (SWIFT, IBAN, názov účtu, názov a poštovú adresu banky) spolu so súhlasom, že poplatky za vrátenie peňazí na iný zahraničný účet budete znášať v plnom rozsahu.
   • Ďalšie informácie na:
    TLAČOVÉ SPRÁVY
    ZMENY A ZRUŠENIA

    Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top